Film

Addams Family Values

1993 1 godz. 34 min.
7,2 38 767
ocen
7,2 10 38767
4 162
chce zobaczyć
{"rate":7.25,"count":4}
{"id":"9197","linkUrl":"/film/Rodzina+Addams%C3%B3w+2-1993-9197","alt":"Rodzina Addamsów 2","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/91/97/9197/7121634.2.jpg"}
Rodzina Addamsów powiększa się o trzecie dziecko, które wymaga dodatkowej opieki. Nowo zatrudniona niania uwodzi wuja Festera. Więcej Mniej
Rodzina Addamsów 2 zobacz gdzie obejrzeć online
NOWOŚĆ

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Saturn
Film dostał nagrodę Saturn oraz 10 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Saturn Najlepsza charakteryzacja w roku 1994 Złota Malina Najgorsza piosenka w roku 1994
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Morticia i Gomez Addams oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka. Gdy przywożą do domu niemowlę, ich zazdrosne pociechy Wednesday i Pugsley próbują się pozbyć znienawidzonego i niechcianego maleństwa, które teraz jest w centrum zainteresowania rodziców. Małżonkowie postanawiają zatrudnić nianię do dziecka. Oczywiście wszystkieMorticia i Gomez Addams oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka. Gdy przywożą do domu niemowlę, ich zazdrosne pociechy Wednesday i Pugsley próbują się pozbyć znienawidzonego i niechcianego maleństwa, które teraz jest w centrum zainteresowania rodziców. Małżonkowie postanawiają zatrudnić nianię do dziecka. Oczywiście wszystkie kandydatki, po rozmowie z ekscentrycznymi gospodarzami, rezygnują z posady. Nie zraża się jedynie pewna siebie i dziarska Debbie Jellinsky, najwyraźniej pasująca do dziwacznej rodziny.

boxoffice
$48 919 043 w USA
na podstawie
dystrybucja
ITI FILM STUDIO
studio
Paramount Pictures (przedstawia)
data produkcji
1993
tytuł oryg.
Addams Family Values
inne tytuły
Rodzina Addamsów 2 Polska
Więcej...
Rebecca De Mornay odrzuciła rolę Debbie Jellinsky, bo postać była zbyt podobna do bohaterki, którą zagrała w filmie "Ręka nad kołyską".
Podczas gdy Debbie prowadzi samochód, szalik, który ubrała wcześniej, znika i pojawia się w różnych ujęciach tej sceny.
Podczas zabawy z gilotyną Wednesday opuszcza jej ostrze i przecina arbuza na pół, wygłaszając przy tym kwestię o sprawiedliwości. W następnym ujęciu ostrze znów jest podniesione. Dziewczynka opuszcza je ponownie, mówiąc: "Przyprowadzić złą królową".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych