Film

Addams Family Values

1993 1 godz. 34 min.
7,2 37 870
ocen
7,2 10 37870
4 065
chce zobaczyć
{"rate":7.33333,"count":3}
{"id":"9197","linkUrl":"/film/Rodzina+Addams%C3%B3w+2-1993-9197","alt":"Rodzina Addamsów 2","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/91/97/9197/7121634.2.jpg"}
Rodzina Addamsów powiększa się o trzecie dziecko, które wymaga dodatkowej opieki. Nowo zatrudniona niania uwodzi wuja Festera.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Saturn Najlepsza charakteryzacja w roku 1994 Złota Malina Najgorsza piosenka w roku 1994
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Morticia i Gomez Addams oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka. Gdy przywożą do domu niemowlę, ich zazdrosne pociechy Wednesday i Pugsley próbują się pozbyć znienawidzonego i niechcianego maleństwa, które teraz jest w centrum zainteresowania rodziców. Małżonkowie postanawiają zatrudnić nianię do dziecka. Oczywiście wszystkieMorticia i Gomez Addams oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka. Gdy przywożą do domu niemowlę, ich zazdrosne pociechy Wednesday i Pugsley próbują się pozbyć znienawidzonego i niechcianego maleństwa, które teraz jest w centrum zainteresowania rodziców. Małżonkowie postanawiają zatrudnić nianię do dziecka. Oczywiście wszystkie kandydatki, po rozmowie z ekscentrycznymi gospodarzami, rezygnują z posady. Nie zraża się jedynie pewna siebie i dziarska Debbie Jellinsky, najwyraźniej pasująca do dziwacznej rodziny.

boxoffice
$48 919 043 w USA
na podstawie
dystrybucja
studio
Paramount Pictures (przedstawia)
data produkcji
1993
tytuł oryg.
Addams Family Values
inne tytuły
Rodzina Addamsów 2 Polska
Więcej...
Rebecca De Mornay odrzuciła rolę Debbie Jellinsky, bo postać była zbyt podobna do bohaterki, którą zagrała w filmie "Ręka nad kołyską".
Podczas gdy Debbie prowadzi samochód, szalik, który ubrała wcześniej, znika i pojawia się w różnych ujęciach tej sceny.
Podczas zabawy z gilotyną Wednesday opuszcza jej ostrze i przecina arbuza na pół, wygłaszając przy tym kwestię o sprawiedliwości. W następnym ujęciu ostrze znów jest podniesione. Dziewczynka opuszcza je ponownie, mówiąc: "Przyprowadzić złą królową".
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Chyba jeden z najlepszych sequeli wszech czasów!

  cxap

  Film bije pierwszą część pod każdym względem. Humor inteligentny, pozbawiony obrzydliwości. Wizualny majstersztyk. Genialny czarny charakter. A sarkazm ostry jak brzytwa. Uwielbiam!

 • Wasz ulubiony moment z filmu.

  natala13gatito

  Bardzo mi się ten film spodobał - nie ma to jak klasyka czarnych komedii. Moją ulubioną sceną jest jednak, ta na początku filmu, gdy Wednesday i Pugsley czekają w szpitalu na urodzenie Puberta i słuchają opowieści małej słodkiej blond dziewczynki: "I wtedy mama pocałowała tatusia, ... więcej

 • Klasyk.

  PunkFan ocenił(a) film na 8

  Prawdopodobnie najlepsza czarna komedia, wątpię, aby coś jeszcze takiego powstało.

 • oni mi się nigdy nie znudzą...

  rock_love15

  rzeczywiście fajny. mogłabym oglądać setki razy. ale ta część mi sie bardziej podobała od pierwszej :)

 • Pierwszy raz

  Karol124555 ocenił(a) film na 10

  Pamiętacie pierwszy raz? Ja miałam 6 lat i moim Bogiem było video pamiętam że trzeba było być grzecznym by dostać kasetę. Kiedy była chora koleżanka pożyczyła mi parę kaset i właśnie RODZINĘ ADDAMSÓW 2! to był szok i była tragedia kiedy trzeba było ją oddać.