Film

Rodzina Addamsów 2

Addams Family Values
1993
1 godz. 34 min.
7,2 40 751
ocen
7,2 10 1 40751
4 616
chce zobaczyć
7,0 5
ocen krytyków
Rodzina Addamsów powiększa się o trzecie dziecko, które wymaga dodatkowej opieki. Nowo zatrudniona niania uwodzi wuja Festera. Więcej Mniej
Rodzina Addamsów 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Saturn
Film zdobył nagrodę Saturn, 1 inną nagrodę i 10 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Morticia i Gomez Addams oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka. Gdy przywożą do domu niemowlę, ich zazdrosne pociechy Wednesday i Pugsley próbują się pozbyć znienawidzonego i niechcianego maleństwa, które teraz jest w centrum zainteresowania rodziców. Małżonkowie postanawiają zatrudnić nianię do dziecka. Oczywiście wszystkieMorticia i Gomez Addams oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka. Gdy przywożą do domu niemowlę, ich zazdrosne pociechy Wednesday i Pugsley próbują się pozbyć znienawidzonego i niechcianego maleństwa, które teraz jest w centrum zainteresowania rodziców. Małżonkowie postanawiają zatrudnić nianię do dziecka. Oczywiście wszystkie kandydatki, po rozmowie z ekscentrycznymi gospodarzami, rezygnują z posady. Nie zraża się jedynie pewna siebie i dziarska Debbie Jellinsky, najwyraźniej pasująca do dziwacznej rodziny.

boxoffice
$48 919 043 w USA
na podstawie
Charles Addams (postacie)
dystrybucja
ITI FILM STUDIO
studio
Paramount Pictures (przedstawia)
tytuł oryg.
Addams Family Values
inne tytuły
Rebecca De Mornay odrzuciła rolę Debbie Jellinsky, bo postać była zbyt podobna do bohaterki, którą zagrała w filmie "Ręka nad kołyską".
Podczas gdy Debbie prowadzi samochód, szalik, który ubrała wcześniej, znika i pojawia się w różnych ujęciach tej sceny.
Podczas zabawy z gilotyną Wednesday opuszcza jej ostrze i przecina arbuza na pół, wygłaszając przy tym kwestię o sprawiedliwości. W następnym ujęciu ostrze znów jest podniesione. Dziewczynka opuszcza je ponownie, mówiąc: "Przyprowadzić złą królową".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych