PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1151}
7,0 2 592
oceny
7,0 10 1 2592
6,9 8
ocen krytyków
Rok spokojnego słońca
powrót do forum filmu Rok spokojnego słońca

Arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Ten film to jeden z najpiękniejszych filmów o miłości jakie widziałem. To jest absolutnie genialny obraz nie tylko rodzimego kina ale i światowego. To, że kiedyś kręciliśmy takie filmy to coś absolutnie wspaniałego - w porównaniu do tego co dzisiaj kręcimy to brakuje słów aby uwydatnić tę przepaść. Film jest wybitny.

ocenił(a) film na 10
kgruba

Wyjąłeś mi to z ust! Ja wczoraj pierwszy raz ten film obejrzałam i dosłownie nie mogłam się po nim pozbierać. Sam film doprowadził mnie do płaczu i kilkakrotnie zatrzymywałam przez niego oddech. Ponad pierwsza godzina filmu jest kompletnym arcydziełem, a gra świateł i gra aktorska w tym filmie jest od początku do końca po prostu wręcz szokująca. Mówię tu teraz głównie o dwóch głównych postaciach.
Już bardzo dawno film, a szczególnie polski, nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Jestem totalnie zaskoczona, ale zarazem właśnie dlatego tęsknie za dawna polską kinematografią.

ocenił(a) film na 10
sayahamstermu

Mam podobne odczucia. Piękny film ukazujący "trudną" miłość... Również płakałam

ocenił(a) film na 10
kgruba

Piękny film, ostatnia scena niezwykle wzruszająca.

Sholan

Powalająca na kolana!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones