PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659782}

Rozdzieleni

The Search
7,3 3 728
ocen
7,3 10 1 3728
4,8 5
ocen krytyków
Rozdzieleni
powrót do forum filmu Rozdzieleni

Napisy

ocenił(a) film na 6

Jeśli pojawią się kompletne (w tej chwili brak niektórych tłumaczeń, w tym napisów na wstępie, ale co ważniejsze zupełnie długich dialogów po FR) to prosiłabym o info. Przerwałam oglądanie, korzystałam bowiem z wybrakowanych angielskich - na polskie to nawet nie liczę ;].

ocenił(a) film na 6
creep_

Już nie aktualne - film pojawił się z lektorem.

ocenił(a) film na 7
creep_

Aktualne. Oglądanie z lektorem to katorga, jakby ktoś miał chociaż dobre angielskie (bo istnieją, ale nie do wszystkich kwestii), to byłbym wdzięczny za jakieś info.

ocenił(a) film na 6
Pauleta

W sumie masz rację.

creep_

Niestety ja nie toleruje lektoru i dubbingu, a niestety jeszcze nie umiem perfekcyjnie angielskiego, więc chyba odpuszczę sobie ten film.

ocenił(a) film na 6
filmowy_laufer

Ten film jest raczej francusko-ruski niż angielski. Ale jak się nie ma co się lubi - to się lubi co się ma. Można obejrzeć i z lektorem.

creep_

Wiem, mi chodziło o dostępne angielskie napisy, a brak polskich.

ocenił(a) film na 6
filmowy_laufer

Angielskich też nie ma, tzn. niby są, ale chyba tłumaczone z napisów francuskich (bo pomijają kwestie francuskie). Wobec takiej alternatywy lektor tym bardziej zyskuje (poza tym, że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby...). Chociaż faktem jest, że gdy obejrzałam jakieś 30 minut filmu z angielskimi napisami (zaprzestałam przy którejś z kolei luce), a potem cały z lektorem - to zrobił się z tego jakby inny film. W oryginale odbiór był jednak lepszy. Ten polski lektor jest dodatkowo dość inwazyjny, nie słychać prawie oryginalnego dźwięku. Ciekawe czy w dystrybucji kinowej ten film też chodził z lektorem, czy jednak były napisy.

creep_

Nie no raczej były napisy, bo lektor to tak naprawdę profanacja udźwiękowienia filmu. Ciekawe jakie są wersje na DVD.

ocenił(a) film na 7
creep_

Z przyjemnością mogę poinformować, że już pojawiły się napisy i to nawet polskie. W szoku jestem. Kto szuka nie błądzi, ale podpowiem - katalog napi-projekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones