PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128710}

Ruchomy zamek Hauru

Hauru no ugoku shiro
8,0 113 412
ocen
8,0 10 1 113412
7,7 22
oceny krytyków
Ruchomy zamek Hauru
powrót do forum filmu Ruchomy zamek Hauru

Obejrzałem tą bajkę...
Uważam, że to nie jest kino najwyższych lotów i absolutnie tego typu kino nie zasługuje na miejsce w czołowej 100...

na pewno jest grupa fanów... ale po prostu trzeba to lubić...

wszystkich którzy podzielają moje zdanie proszę o wsparcie inicjatywy...
ocena od 1-3 na ten film!

ocenił(a) film na 3
pablo89

ta

pablo89

ja daje 1/10 ale dla twojej inicjatywy. nie lubisz tego - ok ale po co odrazu cos takiego. WYLUZUJ!

pablo89

Nie podoba Ci się, bo to zbyt głęboki film dla ciebie...

ocenił(a) film na 10
pablo89

czytam twoją wypowiedz i mi ręce opadają, ja rozumiem że niektóre bajki i anime to czyste gnioty, ale nie popadajmy w paranoję, czasami jest coś obiektywnie ładnego, ruchomy zamek hauru właśnie taki jest, jeśli coś zarzucasz fabule to dostrzeż piękną grafikę, muzykę, a jeśli oburza cię że jest w top 100 to zastanów się jaki to ma związek z tym anime u nas jest w top 100 a w japonii czy usa kto wie, takie argumentowanie jest bzdurne, anime nie najwyższych lotów wiec jakie jest najwyższych lotów, takie w których sam autor nie wie co miał na myśli?

ocenił(a) film na 6
pablo89

niestety słaby, w wielu momentach brakuje mu magii o, której próbuje dosyć nieudolnie się wypowiadać. Po obejrzeniu nie ma się wrażenia, że film został stworzony przez potężnego czarnoksiężnika z feeryczną wyobraźnią, wręcz przeciwnie, da się wyczuć, że poszczególne elementy historii zostały ze sobą sklecone przez kiepskiego iluzjonistę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones