PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208220}
6,6 219
ocen
6,6 10 1 219
Shackles
powrót do forum filmu Shackles

Pomijam już to, że opis jest zakręcony jak ruski termos, ale streszczanie końcówki filmu?
No $#%@! bez przesady, nie po to czytam opis, żeby wiedzieć co stanie się na końcu :O Tyle
dobrze, że przeczytałem go po obejrzeniu filmu..

Nie wiem kto sklecił taki opis, ale wiem, że tacy ludzie nadają się tylko do odstrzału.

SilesiaVratislavia

Na moje nieszczęście przeczytałam ten opis przed zobaczeniem filmu............(Grrr)

ocenił(a) film na 8
SilesiaVratislavia

Ja również na szczęście przeczytałem opis dokładniej po obejrzeniu. Swoją drogą dobry film.

chemas

Też przeczytałem już po obejrzeniu filmu, ale poczułem się tak, jakby mi ktoś chamsko streścił dwugodzinny spektakl. Film bardzo dobry, niezwykle nowatorski pod względem montażu i reżyserii, momentami być może naiwny, ale nadrabia szczerością i wagą opowiedzianej historii. Polecam każdemu zapoznać się z Shackles.

ocenił(a) film na 10
Adik161994

probuje sciagnac ten film ale nigdzie go nie ma :(( macie moze jakies linki ???? jak tak to pomozcie :))

rudaaa_3

Dzisiaj na TV4 o 21:00 :)

ocenił(a) film na 7
SilesiaVratislavia

Dokładnie. Co za kretyn to dodał. Jestem w połowie filmu i chciałem sobie przeczytać opis, ponieważ samego początku nie widziałem. A teraz to już bezsensu oglądać...

SilesiaVratislavia

Opis bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones