PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601}

Siódmy pokój

La settima stanza
6,8 694
oceny
6,8 10 1 694
Siódmy pokój
powrót do forum filmu Siódmy pokój

Ciekawy

ocenił(a) film na 7

Nie jest to żadna rewelacja, ale film jest dość ciekawy.
Bardzo ładnie oddaje realizm czasów w których żyła Edyta.
Jest kilka przegięć i scen niepotrzebnych ale warty obejrzenia dla głównej aktorki, która bardzo wiarygodnie zagrała swoją postać.
Dla mnie najciekawszą sceną jest kiedy Edyta, tłumaczy poszczególne pokoje. Wcale nie zachęca siostry żeby została wręcz namawia ją by podążała za swoim powołaniem. Najlepsza scena filmu ... dla mnie.

torgal

Zgadzam się z tobą, nie ma rewelacji, ale naprawdę dobry i warty obejrzenia film. Jeśli ktoś kazałby mi sobie wyobrazić świętą Edytę, to pomyślałabym o niej właśnie w ten sposób jak została tu pokazana - bardzo inteligentna, silna kobieta, która jeśli miała się czemuś poświęcić to robiła to całą sobą - uznała że tylko Jezus był tego wart.
Film jest przeplatany wydarzeniami związanymi z polityką, co sprawia że nie jest to tylko film o zasługach Edyty, ale też o codzienności z którą musiała się borykać. bardzo podobała mi się też gra światła, która została zastosowana oraz właśnie scena z siedmioma pokojami.
Jedyne co mnie zraziło to muzyka, wiem że oddała ona klimat żydowski ale tego naprawdę nie da się słuchać....

tygrysek120

Pisząc muszyka mam na myśli te żydowskie śpiewy, bo są i fragmenty taneczne, do których nie mam zastrzeżeń.

ocenił(a) film na 8
torgal

Cały film był interesujący ale fragment o siedmiu pokojach był wyjątkowo interesujący, warto zwrócić na niego szczególną uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones