PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31783}

Skłóceni z życiem

The Misfits
7,5 6 396
ocen
7,5 10 1 6396
7,3 12
ocen krytyków
Skłóceni z życiem
powrót do forum filmu Skłóceni z życiem

Rozglądam się po internecie i widzę, że nigdzie nie ma polskiego wydania tego filmu. Jest tylko angielska wersja, w dodatku bardzo droga. Czy ktoś wie, czy kiedykolwiek ten film został wydany po polsku?

ocenił(a) film na 8
AprilRyan23

Szukalem sam i nie znalazlem!

ocenił(a) film na 8
AprilRyan23

Polscy dystrybutorzy wiedzą, że wydanie takiego filmu jest nieopłacalne, za mało ludzi by go kupiło. Szkoda. Ja bym chętnie nabył nawet na blu-ray.

Shyne

Wcale nie mało, w końcu to Marilyn Monroe.

ocenił(a) film na 8
AprilRyan23

Póki co nabyłem na blu-ray obie komedie genialnego Wildera, w których zagrała Marilyn. One na szczęście są dostępne w polskiej dystrybucji. Gorąco polecam, świetne wydania z pięknym obrazem.

ocenił(a) film na 7
AprilRyan23

możesz zobaczyć na zalukaj tv

candyxxx

Tak, jestem świadoma, jak wygląda świat i że mogę obejrzeć film w internecie. Ale jestem fanką kupowania oryginałów.

AprilRyan23

Oryginał tylko w oryginalnym języku.... ale zawsze można zrobić z tego polskie wydanie.

ocenił(a) film na 7
AprilRyan23

Jest na HBO GO, więc możesz obejrzeć legalnie

xtomix

Nie mam HBO :D Ale dzięki.

ocenił(a) film na 8
AprilRyan23

Z tego co wiem nie było filmu w polskiej dystrybucji na dvd czy blu-ray. Jedynie na VHS był wydany... Można jedynie zalowac bo wiele filmów się tego nie doczekalo i pewnie nie doczeka.Też jestem zwolennikiem posiadania oryginalnego nośnika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones