PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99027}
7,5 233 417
ocen
7,5 10 1 233417
4,9 19
ocen krytyków
Skazany na bluesa
powrót do forum filmu Skazany na bluesa

Obsada

użytkownik usunięty

Niech mi ktoś wytłumaczy, jaki jest sens obsadzania w roli woźnego Zamachowskiego? Albo Dymnej we, w zasadzie, epizodycznej roli? Przecież ich obecność kosztowała. I to pewnie niemało. nie znam za dobrze polskiego aktorskiego światka, ale tu jeszcze w epizodach mignęło mi paru znanych. A ich udział na pewno pochłoną znaczne środki, które można było wykorzystać na poprawienie scenariusza.
Czy nie lepiej było te środki przeznaczyć na casting i doszkolenie dzieciaków? A w szczególności beznadziejnie grającego Bastka? Na pewno są dzieci w kraju które lepiej potrafiłyby zagrać tą role.
I jak nie wiem, czy ja jestem jakiś inny, czy co. Ale głównie oglądam filmy nie polskie. Słucham lektorów. I znowu nie mogę zrozumieć, co mówią polscy aktorzy. szczególnie Kot. On nie wyraźnie mówi.

ocenił(a) film na 10

Myślę, że osoby zaangażowane w ten film to fani Dżemu, reszty się można domyślać.

ocenił(a) film na 8

mysle ze zamachowski i dymna zostali wciagnieci do tego filmu bo to sa metaforyczne symbole, cieciu i zawsze kochajaca matka

użytkownik usunięty
Valtara

Po co odpowiadasz, skoro nic nie masz do powiedzenia? To, co myślisz mnie nie obchodzi, zwłaszcza że myślisz głupio. Taki Zamachowski wziął za dzień zdjęciowy wielokrotnie więcej, niż wziąłby zwykły statysta. Który spokojnie wystarczyłby do tej roli.

ocenił(a) film na 10

Wspaniały wokalista , piękny głos Oglądałam ten film kilka razy i zawsze się wzruszam .Czy to ważne kto grał drugoplanowe role ważne jest przesłanie tego filmu i wiarygodne przedstawienie przez Tomasza Kota postaci Ryśka jego cierpienie i bezsensowną śmierć

ocenił(a) film na 8
Elzbieta_Rejman

dobrze mowisz

Elzbieta_Rejman

Kot zagral perfekcyjnie te role. A Zamachowski itd? Skad wiecie ile oni za role wzieli. Mozliwe ze sa fanami dzemu i zagrali to za darmo w holdzie dla ryska.

ocenił(a) film na 8
matleyoshka

cytuje moja znajoma agate do igorabialego: "w sumie jak chcesz wiedziec dlaczego do obsady wzieli tych a nie innych aktorow (lacznie z tymi, z ktorych nie jestes zadowolony) to nie pozostaje ci nic innego jak skontaktowanie sie z tworcami filmu, tudziez z rezyserem castigu i prosic o wyjasnienie dlaczego to zrobili. przy okazji jak sie dowiedz ile dymna i zamachowski zgarneli za te epizody to daj znac, bo jestesmy ciekawi." pozdrawiam w imieniu agaty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones