PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117967}

Spadek albo Kurwachopygutntag

Dědictví aneb Kurvahošigutntag
7,3 288
ocen
7,3 10 1 288
Spadek albo Kurwachopygutntag
powrót do forum filmu Spadek albo Kurwachopygutntag

Skąd ją zassać??Film poprostu extra tak jak większość czeskich komedii.

ocenił(a) film na 9
leeloo_31

dc++. Na czeskich hubach bez problemu ściągniesz. Faktycznie bardzo śmieszna i mądra komedia.

dudak

i na dc++ którego nie mam i z rapidshera'a na którym znalazłem w ciągu 3 minut - na sieci sa tez angielskie napisy do tego filmu

leeloo_31

Już mam!super tylko tekst trzeba przetłumaczyć.Ale i bez tego można obejrzeć.

leeloo_31

kto chce angielskie napisy i sobie potlumaczyc ? - ja bede sie teraz bawic 'trup w każdej szafie' (Čtyři vraždy stačí, drahoušku!) dzis znalazlem swoja kopie na vhsie - zgrywam ja na dvd i z audio bede robil napisy do czeskiej wersji - w ...pip... roboty

wiec jesli ktos chce potlumaczyc z angielskiego 'Dědictví aneb Kurvahošigutntag' i jeszcze 'Szpinak czyni cuda' to podesle, ok?

rapatang

Nawiązując do "Trupa w każdej szafie" nigdzie nie mogę tego filmu znaleźć.Chętnie obejrzałabym ale niema skąd zassać.Może jakis link.Z góry dzieki:)

ocenił(a) film na 9
rapatang

Tłumaczenie z angielskich napisów jest bez sensu, szczególnie, że są zupełnie niezgodne z oryginałem. Trzeba tłumaczyć - w miarę możliwości oczywiście - z języka pierwotnego. Czeski to nie chiński.

ocenił(a) film na 7
titi

może tylko 5 lat później ale chętnie bym się podjęła. Studiuję ten język od 3 lat i sama zachwycona jestem filmem, a że chciałabym go pokazać znajomym, jeśli coś to daj znaka ;) zdravim

ocenił(a) film na 9
xmexyx

już zrobiłam :)

ocenił(a) film na 9
xmexyx

są na wszystkich napisowych serwerach, więc możesz zaprezentować znajomym – jest naprawdę cudny.

ocenił(a) film na 9
leeloo_31

Zabieram się za napisy:-)

ocenił(a) film na 7
leeloo_31

Też obejrzałem bez napisów i turlałem się ze śmiechu :D

leeloo_31

15 lat minęło a filmu nadal nie można znaleźć na VOD. No chyba że ja jestem jakiś cyfrowo niekumaty. Gdzie mogę zobaczyć ten film na VOD? Będę wdzięczny za info.

formentera

jest na playfilm to, ale nie wiem gdzie znaleźć napisy PL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones