type.film.name

Spaleni słońcem 2

Utomlyonnye solntsem 2: Predstoyanie
2010
3 godz.
6,4 2 767
ocen
6,4 10 1 2767
2 327
chce zobaczyć
Podczas gdy nasila się atak wojsk hitlerowskich, a terror Stalina (Maksim Sukhanow) dotyka już niemal wszystkich Rosjan, cudem ocalały oficer Kotow (Nikita Michałkow)... więcej

film.plot.label.empty
Spaleni słońcem 2 vod.label.see_where_to_watch

profession.director.name

profession.screenwriter.name

genre.title

label.production_country

label.premiere

awards.label.awards

Podczas gdy nasila się atak wojsk hitlerowskich, a terror Stalina (Maksim Sukhanow) dotyka już niemal wszystkich Rosjan, cudem ocalały oficer Kotow (Nikita Michałkow) walczy na froncie, a jego córka Nadia (Nadieżda Michałkowa) ratuje życie żołnierzy jako pielęgniarka. W rozdartym wojną kraju ci, którzy dotąd byli zaciekłymi wrogami,Podczas gdy nasila się atak wojsk hitlerowskich, a terror Stalina (Maksim Sukhanow) dotyka już niemal wszystkich Rosjan, cudem ocalały oficer Kotow (Nikita Michałkow) walczy na froncie, a jego córka Nadia (Nadieżda Michałkowa) ratuje życie żołnierzy jako pielęgniarka. W rozdartym wojną kraju ci, którzy dotąd byli zaciekłymi wrogami, próbują wspólnie stawić czoło krwawej inwazji Niemców i przetrwać zmasowane  bombardowania. Ostatnią rzeczą, która trzyma przy życiu Kotowa i jego córkę w kraju trawionym pożogą, jest nadzieja na ponowne spotkanie ojca i córki. 

dystrybucja
Kino Świat
studio
Golden Eagle / Ministry of Culture of the Russian Federation (współudział) / Three T Productions
tytuł oryg.
Utomlyonnye solntsem 2: Predstoyanie
inne tytuły
The Exodus: Burnt by the Sun 2 Miedzynarodowe
Exodus Wielka Brytania
Burnt by the Sun 2: Exodus
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Gorochowcu, Moskwie, Niżnym Nowogrodzie, Pułkowie, Puszkinie, Sankt Petersburgu, Szuszarach, Taganrogu i nad Morzem Azowskim (Rosja), a także w Pradze (Czechy) oraz w Niemczech.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych