PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777884}

Sprawa Chrystusa

The Case for Christ
6,3 3 635
ocen
6,3 10 1 3635
Sprawa Chrystusa
powrót do forum filmu Sprawa Chrystusa

Film rewelacyjny !

ocenił(a) film na 10

Dla mnie ten film jest rewelacyjny, tym bardziej, że jest to film oparty na faktach osoby, która najpierw była ateistą a w wyniku pewnego wypadku, po którym jego żona zaczyna wierzyć, Lee Strobel, chce obalić logicznymi argumentami, że wiara, żony jest bez sensu. Biorąc pod uwagę fakt, że główny bohater nawet odczuwał odrazę do żony za to, że uwierzyła, obserwujemy ty przemianę głównego bohatera, a nie jakieś kazanie na ekranie. Myślę, że Marcin Pietrzyk nie oglądał tego filmu, a jedynie napisał recenzję w oparciu o tytuł filmu, a nie dwie godziny dobrego kina, które widziałem wczoraj i wzruszyło mnie do łez, szczególnie zdanie głównego bohatera, dlaczego Jezus Chrystus nie użył swojej Boskiej mocy aby nie zostać ukrzyżowany i odpowiedz prosta a zarazem rozwalająca wszystkich widzów w kinie, z miłości i wtedy popłynęły mi łzy najmocniej, bo zrozumiałem, że nikt z obecnych ludzi na ziemi mnie tak nie kocha. Film rewelacja i polecam wszystkim do zobaczenia i przemyślenia.

ocenił(a) film na 10
Eskim0s

Szanować to przede wszystkim powiedzieć komuś, lecz się, bo jesteś chory, a nie mówić homoseksualiście, jak fajnie, że posuwasz kolegę w odbyt. Jeżeli chodzi o statystyki pedofilii wśród homoseksualistów to są to statystyki policyjne, więc nie wypisuj bredni. Bóg nie każe ludziom chorym się nie leczyć tylko żyć w chorobie, ale każdy ma wolną wolę, więc Bóg nie zmusi cierpiącego homoseksualistę, aby się leczył. Ludzie odchodzą od małżeństw między innym dlatego, że fakt, że małżeństwo może zawrzeć dwóch posuwających się w odbyt homoseksualistów, obrzydza małżeństwo parą heteroseksualnym. Homoseksualizm nie występuje w genach, także to już kolejna brednia z wielu jakie wypisujesz.

gatnar

Homofobia jest zaburzeniem, czymś nienormalnym, nienaturalnym i da się wyleczyć.
Homoseksualizm jest normalny, naturalny, nie da się wyleczyć i nie różni się niczym od innych orientacji.
Spróbuj jakoś obalić to.

Czyli jak policja wie że co drugi NIBY jest pedofilem? to ci co nie są to też jakoś sprawdza i pyta się czy są?
Na szczęście to nie jest prawda i podałem bardzo szczegółowo czemu nią nie jest.

Nie da się wyleczyć homoseksualizmu, więc czy chce czy nie chce to tego nie dokona.
(patrz na osoby które stwierdziły że są pedofilami, ale nie dokonali przestępstwa, jakoś leczyć się ich nie da. Pozostaje jedynie kastracja, albo branie leków zmniejszających popęd)

Ogółem popęd seksualny występuje w genach.
Obojętnie jaki popęd, a jest to tak samo potwierdzone i bardzo dokładnie opisane jak to że ziemia jest kulą.
Dalej czekam na Twoje opisane szczegółowo rzekome ,,dowody" że to Ty niby masz racje, albo podaj jak niby leczy ta twoja znajoma.

,, Podczas corocznego spotkania amerykańskiego stowarzyszenia na rzecz rozwoju nauki (American Association for the Advancement of Science) ogłoszono wyniki badań, z których wynika, że na orientację seksualną mogą mieć wpływ geny zlokalizowane na dwóch różnych chromosomach. Zainteresowanie naukowców wzbudził region Xq28, zlokalizowany na chromosomie X. Drugie miejsce, które wydaje się istotne, jest zlokalizowane na chromosomie 8. Które dokładnie geny wchodzą w rachubę i jaki jest mechanizm ich działania, nie jest jeszcze jasne, ale wszyscy z 400 badanych mężczyzn o orientacji homoseksualnej mieli podobne markery genetyczne w tych obszarach."

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gatnar

Słowo ,,pedał" ma znaczenie tylko jak obiekt z pojazdów.
Używanie go w formie obrazy, pokazuje brak poprawnego rozwinięcia, więc to Ty stajesz się nienormalnym.
Pojęcie FOBIA jest zaburzeniem psychicznym, zaś SEKSUALIZM jest popędem seksualnym który stanowi normę w naturze i społeczeństwie.
Fobie nie zostały wymyślone przez homoseksualistów.
Po raz kolejny wmawiasz sobie nielogiczne informacje, myśląc że nagle staną się prawdą.
Jakoś nadal nie potrafisz mi cokolwiek zaprzeczyć, więc aż podziękuje Tobie, że potwierdzasz moje słowa.
Bardzo dziękuje :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gatnar

Homofobia jest chorobą, czymś nienormalnym, nienaturalnym, wbrew naturze i występuje tylko u ludzi.
Homoseksualizm występuje u wszystkich zwierząt, co jest dowodem że jest normalny.
Nie ma czegoś takiego jak ,,pedał" w znaczeniu osoby homo.
Jest to slang, słowo NIEpoprawne, obrażające normalnych ludzi.
Dalej nic nie obaliłeś co napisałem, hehe, fajnie to wygląda.
Wszystkie FOBIE to zaburzenia.
Po raz kolejny definicje słów, miażdżą Twoje zdanie.

Cytat pewnej osoby:
,,z historią się nie dyskutuje, tylko się ją przyjmuje." tak więc, musisz przyjąć to że homo jest na równi normalne i naturalne jak hetero, ponieważ nikt nigdzie nie podał, chociaż jednej różnicy, a nawet z perspektywy wiary, jest to normalne.
Skoro bóg jest twórcą wszystkiego, to i homo też musiał stworzyć, a z opcją urodzenia się homo to też jest potwierdzone.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gatnar

Homofobia nie występuje w naturze.
Nie ma czegoś takiego jak ,,pedalstwo".
Jest to niepoprawne, obraźliwe słowo, używane przez osoby niekulturalne (a więc inaczej nienormalne).

,,zrób mu penetrację doodbytniczą" - oo czyli teraz jesteś czarodziejem wszechwiedzącym? ciekawe ciekawe masz teorie, lecz jednak nieprawdziwe.
To że ktoś lubi wkładać sobie coś w cztery litery, nie oznacza że jest nienormalnym.
Kobieta lubiąca mieć sztucznego, wkładanego przez inną kobietę jest normalne.
Facet lubiący mieć sztucznego nie oznacza że jest homo, a jeśli dla Ciebie nienormalne jest ogółem robienie w cztery litery, bez względu czy w kobiecą czy w męską, to muszę Cię zdziwić.
Bo to dla Ciebie jest nienormalne, co nie oznacza że cały świat musi to też akceptować jako jedyną prawdę.

Nigdzie nie ma chociaż jednego dowodu że homo różni się od hetero, więc skoro jedno miałoby być nienormalne to i drugie też musi być.
Wszystko co napisałem to nie moja teza, wymysł, tylko FAKTY poparte logiczną teorią, hipotezą, dowodami, albo chociaż brakiem zaprzeczeń.

Dalej nic nie napisałeś, co mogłoby obalać chociaż jedną z rzeczy jakich napisałem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gatnar

Nie ma czegoś takiego jak ,,pedalskie fakty".
Właśnie sobie sam wmawiasz zmyślone informacje.
Nigdzie nie napisałem że jestem homo.
Bronie ich, ponieważ są obrażani za co nie mieli wyboru.
Ty za to wybierasz czy jesteś homofobem, czy nie.
W dodatku to rodzice poprawnie powinni rozwijać swoje dzieci, jednak widzę że nie wszystkim się udaje.
Dalej czekam na Twoje, albo tej znajomej logiczne, opisane, potwierdzenie że homo da się wyleczyć/zmienić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gatnar

No i dalej nie potrafisz w żaden sposób wytłumaczyć rzekomego leczenia, potwierdzając tym iż nie ma czegoś takiego.
Tak czy inaczej, gdybym chciał leczyć obiekt z pojazdów... to niezbyt by uznali za normalnego.
Nie ma żadnych ,,pedalskich faktów". To tylko Twoje zmyślone, nielogiczne i w żaden sposób niepoparte informacje.
Sam negatywnie wpływając na niewinne osoby, stajesz się nienormalnym. Twój wybór czy dalej taki będziesz, czy jednak wykorzystasz poprawnie rozum, akceptując prawdę, a nie wymysły.

,,z historią się nie dyskutuje, tylko się ją przyjmuje."- to już nie dyskutuj, bo po raz kolejny i kolejny, zaprzeczasz sam sobie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gatnar

Podałem dziesiątki dowodów, wytłumaczeń, definicji i po prostu logiki.
Jakoś NIGDZIE nie ma ani jednego w żaden sposób opisanego przypadku wyleczenia z popędu seksualnego.
Już tym że w trakcie wojen, brutalne eksperymenty nic nie dawały (nie licząc lobotomii, która prawdopodobnie mogła zmienić popęd, ale i w większości przypadkach, zniszczyć życie)
Nie da się leczyć elementu z pojazdu.
Skoro nikt do dziś nie potrafi w żaden sposób odróżnić homo od hetero, to znaczy że jedno jest na równi takie samo.
Dla dokładnego wytłumaczenia: jeśli dałoby się wyleczyć homo, to hetero i ogółem KAŻDY popęd też by się dało, a jak pisałem wcześniej. Nikt nigdzie nie wspomniał o leczeniu z pedofilii nie licząc kastracji, albo leków zmniejszających popęd.
Podaj chociaż jeden logiczny argument, wspierający Twoje zdanie.
Jak dotąd nigdzie takowego nie ujrzałem.
Dalej oczekuje jakiegokolwiek obalenia, co podałem, a podałem sporo, wystarczy poczytać ze zrozumieniem.

(tak w ogóle to nie dziwi cię to, iż jestem zdecydowanie bardziej kulturalny, niż Ty? a należę do ateistów)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gatnar

O wreszcie się Tobie zachciało pisać.
Po wielu wielu wielu moich prośbach, zaczął Tobie poprawnie odpowiadać rozum? gratulacje.

,,Wielu naukowców uważa, że orientacja płciowa dokonuje się we wczesnym dzieciństwie i zależy od kilku czynników - biologicznych, psychicznych i socjologicznych." piszą tutaj o biologicznych czynnikach, zaś tutaj zaprzeczają:
,,nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że homoseksualizm jest genetyczny czy przekazywany biologicznie."

Dowodem są przypadki, dziecka lubiącego głównie osoby tej samej płci, co można częściowo przyznać zainteresowanie, albo i popęd, ale jest on możliwy do zmiany, właśnie przez otoczenie, los życia itp.
Przykładowo:
Chłopiec bardzo negatywnie traktowany przez rówieśniczki (dziewczyny, koleżanki, siostre, czy kuznke) ale wspierany przez kolegów, stających po jego stronie. Jest ogromna szansa że stanie się homo, nawet jak niegdyś się mógł zakochać w dziewczynie, która np. go odrzuciła, albo wyśmiała, wtedy więc może zostać gejem do końca życia.
(zwiększa też opcje samobójstwa)
Czyli właśnie obaliłem co napisałeś.

Z tego że ludzie są ssakami, tak więc jesteśmy i zwierzętami, a skoro u zwierząt, które jak wiadomo krócej żyją (większość) ale szybciej chodzą, polują, szukają celu itp. tak więc i bywa, że od niemal początku też mogą interesować się osobnikami tej samej płci, co jest kolejnym dowodem wrodzonego homoseksualizmu.

Homoseksualizm był uznawany jako chorobę, tylko skuli mniejszości i rzekomego szkodzenia społeczności.
Z etapem czasu, jak np dziś, nikt nie potrafi odróżnić homo od hetero, co daje że są na równi takie same.
Ogółem popęd seksualny jest normalny i naturalny u wszystkich zwierząt, ponieważ, jak może być coś nienaturalnego, skoro jest w naturze? homofobia nie jest naturalna, więc nie może być też normalna.
Tu znowu obaliłem co napisałeś i tu wystarczy jedynie logika, zrozumienie definicji słów-faktów.

,,Jakie były pozostałe czynniki?

W szkole byłem wrażliwszy niż inni chłopcy i dlatego często przezywali mnie, naśmiewali się ze mnie. Nie miałem ochoty bawić się z kolegami. Nie uprawiałem też sportu, bo kiedy widziałem ojca i brata, którzy z jednej strony bardzo lubili sport, ale z drugiej nienawidzili się, uznałem, że sport jest głupi i nie będę się za to brał" - czyli widać tutaj iż zdecydowana większość jego kolegów, negatywnie go traktując została niepoprawnie wychowana, obrażając RZEKOMO chorego na homo, który nie decydował kim będzie.
Jeśli homo było by chorobą, osoby obrażające go, same stawały się chorymi psychicznie/niepoprawnie wychowanymi.
Czyli i tak i tak, powinno się wesprzeć tego RZEKOMO chorego na homoseksualizm, niż resztę kolegów, którzy go obrażają.

,,Od 30 lat trwa wielka wojna przygotowana bardzo drobiazgowo, krok po kroku. Promocja homoseksualizmu ma bardzo głębokie korzenie, wielką siłę oddziaływania, włożono w nią bardzo dużo pieniędzy. Wchodzi do systemu edukacji, do towarzystw naukowych i polityki. " - czemu na siłę próbują homoseksualizm wciskać do bajek, nauki, filmów? ponieważ trochę zdań wyżej, jak widać większość osób bardzo negatywnie traktowała osoby homo, skuli mniejszości, czegoś czego nigdzie mogli wtedy nie zobaczyć.
Załóżmy że jest rok 2025. Wtedy zdecydowana większość pełnoletnich nie będzie obrażać za bycie homo, ponieważ wychowają się w taki sposób, gdzie będzie to występowało jako standard (nie znaczy że wszędzie).
Wpierw było tak z osobami innego koloru skóry niż biała.

,,Celem jest kompletna akceptacja homoseksualizmu - wszędzie - w religii, nauce, szkole, polityce." - religia jest ludzkim wymysłem, by załatać setki pytań, na których nie dało się na tamte czasy odpowiedzieć w żaden sposób, nawet logicznej teorii.
Wszystko co było ,,inne" mogło być karane.
Jak ktoś się zbyt na czymś znał, to czarodziej/wiedźma.
Jakaś nietypowa choroba, powodująca trzęsienie ciała, opętana osoba.
Lubienie osób tej samej płci, to samo, a wszystko to z jakąś karą, ku religii.
Szkoda że nikt nie pomyślał, że skoro bóg stworzył świat - naturę, to czemu w naturze występuje homoseksualizm?
Jakbyś usunął wszystkie istoty homo, to ciągle by kolejne powstawały.

,,Modliłem się do Boga, studiowałem Biblię, pomagałem ludziom, wszystko po to, aby Pan Bóg zabrał ode mnie moją chorobę. Powróciły cierpienia z dzieciństwa i to było dla nas straszne i trudne. Zmagałem się przez cztery lata mojego małżeństwa, aż wreszcie zostałem wyleczony z homoseksualnych skłonności." - według wiary bóg dał wolną wolę, więc nie może ingerować świat jaki rzekomo dla nas stworzył. Więc wszystkie cuda, wyleczenia z chorób, opętań to ludzki wymysł, który kłóci się z wiarą, pokazując samo zaprzeczenie.
Zdecydowanie większą szansą On bał się że będzie homo.
Jedni mają strach negatywnego scenariusza, czyli gdziekolwiek są, cokolwiek robią, widzą negatywne skutki/los, obojętnie czy dla siebie czy kogoś.
Da się to wyleczyć i nagle czują się jak nowo narodzeni.
Podobnie mogło być z tym Panem, który bał się że będzie homoseksualny, skuli niesamowitego przyjaciela.
Mógł być też biseksualny i wkrótce może napotkać osobę tą jedyną, więc to kwestia losu.

,,99,9 procent psychoterapeutów zupełnie nie wie, w jaki sposób pomóc kobietom i mężczyznom, którzy mają problem niechcianego pociągu do tej samej płci." - skoro 99.9% tego nie potrafi, to czemu najbardziej dominujące uniwersytety, naukowcy, odkrywcy, dowódcy (wojenni) brutalnych testów, z skutkiem nawet śmiertelnym, nie potrafili odkryć leczenia? nie licząc lobotomii?

,,Co poradzić rodzicom, którzy borykają się z homoseksualizmem u swoich dzieci?

Najlepiej byłoby jak najwcześniej odkryć u dziecka te zaburzenia." - nie może być zaburzenie z zaburzeniem.
Skoro nie ma żadnej różnicy między każdym popędem seksualnym, nie może być jeden zaburzeniem, a drugi nie.
(to tak jak muzyka, dzieli się na np. rock, metal. Więc rock nawet dominując, to metal nie może być nienormalnym)

Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych wymienia trzy typy zaburzeń orientacji seksualnej.

1,,Zaburzenia dojrzewania płciowego - w ten sposób określa się cierpienie z powodu niepewności co do tożsamości płciowej lub orientacji seksualnej, prowadzące do wystąpienia lęku lub depresji. Najczęściej dotyczy adolescentów."

2,,Orientacja seksualna niezgodna z ego (egodystoniczna) - definiowana jest, jako brak akceptacji orientacji seksualnej. Identyfikacja płciowa lub preferencje seksualne są ustalone, ale z powodu współistniejących zaburzeń psychicznych i zaburzeń zachowania występuje pragnienie ich odmienności i dążenie do zmiany płci."

3,,Zaburzenie związków seksualnych - jest to nieprawidłowość identyfikacji płciowej lub preferencji seksualnych, która odpowiada za trudności w nawiązaniu głębokiej więzi partnerskiej i utrzymaniu związku."

Podawałem to wcześniej i to jest bardzo logicznie wytłumaczone i zarazem potwierdzone.
To są zaburzenia o których sam piszesz i da się je wyleczyć, a dotykają każdego, nawet hetero, więc te zaburzenia, nie mogą występować w zaburzeniu.

,,Jeśli twój syn jest zbyt słodki, zbyt miły - bądź ostrożny, chłopcy tacy nie są. " to że facet jest super miły, szczęśliwy i bardzo dba o cerę, nie znaczy że jest homo.
To że w trakcie wojen, życia na farmie itp. głównym elementem było:
Mężczyzna korzysta z siły, poza domem, a kobieta dba o wnętrze domu, żywność, oraz dzieci.
Teraz tak nie ma i widać, że nie każdy potrafi to zaakceptować.

,,Jeśli np. ojciec lubi sport, a syn tylko sztukę i na tej podstawie odrzuca ojca, to jest bardzo niebezpieczne. " czyli co, chłopiec który chce zostać artystą, mając ojca sportowca, weterana, to musi zostać ,,wyleczony" ? z tego kim chce zostać?
Po raz kolejny piszę. Orientacja nie ma nic wspólnego z pracą, hobby, sensem życia.

,, Krzyczeli: "Przestańcie nas zabijać, wy nas nienawidzicie". To po prostu niewiarygodne, że takie rzeczy działy się na dorocznym zjeździe psychiatrów. Naukowcy byli porażeni i obezwładnieni. Równolegle homoseksualiści prowadzili także kampanię skierowaną do wszystkich psychiatrów. Wydali na to miliony dolarów. " - tak tak, to normalne zabijać, karać, znęcać się nad osobami rzekomo wtedy jeszcze chorymi... Jak pisałem, nie da się wyleczyć, ponieważ nikomu się to nie udało, w tym nawet pedofilii ponieważ i to jest popędem seksualnym.
Każdy popęd seksualny jest ,,zakodowany" w naturze, a to że różni się ilość istot z danym popędem, nie znaczy że jeden jest normalniejszy od drugiego.
(ciekawe skąd wytrzasnąć setki milionów dolarów, przez wtedy jeszcze, małą gromadkę na prawdę buntujących się osób homo - zapewne większość się ukrywała, bojąc się)
Wieje to tak sam jak z teoriami spiskowymi na temat ufo w strefie 51, że rząd płaci wszystkim pracownikom, aby mówili zawszę ,,prawdę" że kosmici nie istnieją, nawet jak ich odkryją, albo ci płaskoziemcy, twierdzą że w okół ziemi jest Antarktyda, kontrolowana przez tajny rząd...

Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób, ponieważ nikt, aż po dziś dzień nie odróżnił w żaden sposób, jakiegokolwiek popędu...
Wszystko co występuje w naturze, jest naturalne, czyli z perspektywy natury, wszystko jest normalne.
Wulkan który usunie wszystkie istoty, też jest naturalnym i normalnym bytem.

ocenił(a) film na 10
Eskim0s

Homoseksualizm został wykreślony, dlatego bo przez trzy lata, od 1970 do 1972 roku, kiedy podejmowano problem homoseksualizmu, aktywiści homoseksualni wpadali na te spotkania i rozbijali je. Krzyczeli: "Przestańcie nas zabijać, wy nas nienawidzicie". To po prostu niewiarygodne, że takie rzeczy działy się na dorocznym zjeździe psychiatrów. Naukowcy byli porażeni i obezwładnieni. Równolegle homoseksualiści prowadzili także kampanię skierowaną do wszystkich psychiatrów. Wydali na to miliony dolarów. I popatrzmy, co się dokonało. Wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób dokonało się nie w oparciu o badania naukowe, tylko pod wpływem długotrwałej kampanii. Naukowcy powiedzieli: "Homoseksualiści to biedni ludzie, cierpiący, a my doprowadzamy ich do szaleństwa. Nie opierajmy się teraz na badaniach, tylko zagłosujmy, czy chcemy, aby homoseksualizm był na liście chorób, czy nie". I odbyło się głosowanie. Jak w nauce może się odbyć głosowanie? Przecież to absurd! Kiedy w grudniu 1973 roku na Kongresie podpisano, że w wyniku głosowania skreślamy homoseksualizm z listy chorób, na drugi dzień w każdej gazecie ogromne tytuły krzyczały: "Naukowcy powiedzieli, że homoseksualizm jest czymś normalnym". Zoofile też występują w naturze, więc według twoich teorii też są normalni, bo przecież kto odróżni faceta posuwającego kozę od faceta posuwającego kobietę, przecież według ciebie to jest identyczne.

gatnar

Teraz już totalnie potwierdziłeś brak rozumienia słów.
To nie moje teorie tylko fakty, których nadal nie potrafisz zaprzeczyć.
Spróbuj dalej podawać że zaburzenie jest zaburzeniem... jest to niemożliwe.
Nie potrafisz odróżnić ,,filie" od ,,seksualizmu" a ,,popęd seksualny" ?
Filie i seksualizm nie istnieje z perspektywy natury, ale popęd seksualny już tak.
Przeciętne zwierzę broni swoje dziecko, to jest naturalny, normalny odruch.
Nie ma czegoś takiego jak pedofilii w naturze, ponieważ nie ma czegoś takiego jak ,,pełnoletność" w naturze.
Dochodzi do gwałtów, różnych gatunków, płci, zwierząt.
To jest ,,niezapanowanie" nad swoim popędem, dotyczy to też ludzi, więc to jest zaburzenie.
Nie napisałem nic że jest identyczne kto z kim robi.
To jest normalne, ale są skutki.
Na pewno chociaż raz, mieszanka dwóch w ogóle innych zwierząt, stworzyła jakiegoś ,,mutanta" zapewne martwego, albo krótko żyjącego.
Spójrz na przyjacielskość różnych gatunków.
Chyba nie raz słyszałeś o np. niedźwiedziu, który ,,adoptował" zagubionego psa, albo pies który znalazł tygrysa małego i żyją razem, nawet jak tygrysek trochę zwiększył swoje ciało. Czy nawzajem robili sobie dobrze? wątpię, a człowiek? poprawnie rozwinięty, też nie powinien tego robić, bo skutki mogą być negatywne, jak choćby jakieś zatrucie, które między ludzkim ciałem, a danego zwierzęcia, wywołuje bolesną chorobą, albo i śmiertelną.

Spróbuj obalić to co pisze od wielu wielu dni.
To że nikomu nie udało się wyleczyć pedofilii, zoofilii.
Czemu da się urodzić homo (opisałem nawet jak występuje to u innych zwierząt, a nie mają czegoś takiego jak bajki, filmy, gry z elementami homo).
Czemu eksperymenty z leczeniem bez limitu na człowieczeństwo, nie dały nic w rzekomym wyleczeniu popędu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gatnar

Nie da się wyleczyć popędu seksualnego.
Dalej nigdzie nie podałeś potwierdzonego przykładu, opisanego logicznie.
Wszystko co podałeś jest możliwe do obalenia.
Nie ma czegoś takiego jak ,,pedalstwo".
Osoby homo są tak samo normalne jak hetero.

Wyleczyć nie da się z czegoś co NIE jest zaburzeniem, zboczeniem, ani chorobą.
-----------------------------
,,Modliłem się do Boga, studiowałem Biblię, pomagałem ludziom, wszystko po to, aby Pan Bóg zabrał ode mnie moją chorobę. Powróciły cierpienia z dzieciństwa i to było dla nas straszne i trudne. Zmagałem się przez cztery lata mojego małżeństwa, aż wreszcie zostałem wyleczony z homoseksualnych skłonności." - według wiary bóg dał wolną wolę, więc nie może ingerować świat jaki rzekomo dla nas stworzył. Więc wszystkie cuda, wyleczenia z chorób, opętań to ludzki wymysł, który kłóci się z wiarą, pokazując samo zaprzeczenie.
Zdecydowanie większą szansą On bał się że będzie homo.
Jedni mają strach negatywnego scenariusza, czyli gdziekolwiek są, cokolwiek robią, widzą negatywne skutki/los, obojętnie czy dla siebie czy kogoś.
Da się to wyleczyć i nagle czują się jak nowo narodzeni.
Podobnie mogło być z tym Panem, który bał się że będzie homoseksualny, skuli niesamowitego przyjaciela.
Mógł być też biseksualny i wkrótce może napotkać osobę tą jedyną, więc to kwestia losu.
----------------------
Powyżej jest bardzo dokładnie, logicznie podane, same w sobie zaprzeczające informacje.
Z perspektywy wiary, bóg stworzył świat - naturę, a natura - popędy seksualne. Natura nie stworzyła homofobii.
Zaś z perspektywy modlitw i ogółem cech boga itp. jest tutaj problem, ponieważ skoro bóg dał wolną wole, jego modlitwy nie mogły wpłynąć w ogóle na jego rzekome ,,uzdrowienie".
Tysiące niewinnych dzieci, cierpią na choroby, paraliż i jakoś nie są ,,wyleczeni".
On miał albo strach że jest homo i wmawiał sobie że nim jest (może być) tak jak są osoby wmawiające sobie, że widzą wszędzie negatywny scenariusz, czyli mogą się bać wyjść do sklepu, znajomego, imprezy.
To jest zaburzenie i to da się wyleczyć, ale nie popęd.
On mógł też być biseksualny, tyle że wolał szukać osoby przeciwnej płci, bojąc się że znajdzie drugą połówkę tej samej płci.
Tak w ogóle, to skoro według Ciebie hetero - normalne, homo - nienormalne, to biseksualni są pół normalni i pół nienormalni? xD po raz któryś potwierdzam że nie masz racji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gatnar

Nie da się wyleczyć z ,,pedalstwa" ponieważ nie ma czegoś takiego i możesz to pisać dalej, ale nie ma czegoś takiego.
,,tu nie chodzi o wyleczenie popędu"
,,a popęd nadal ma tylko do kobiet. "
Popędu nie wyleczył, ale ma inny (zmienił?) sam sobie znów zaprzeczasz.
Nie da się wyleczyć popędu.
Jak ktoś ma do tej samej płci to będzie mieć i tylko zależy od losu, otoczenia czy się zmieni, a nie na siłę, z zamiarem bo tak chce.
Nie ma ani razu takiego przypadku.
Jest sporo przypadków gdzie pedofil NIE dokonał przestępstwa, a nim nie chce być i nic mu nie potrafią zrobić, nie licząc kastracji i leków zmniejszających popęd.
Tego nigdy nie obalisz, bo jest to niemożliwe.
,,a nie popęd do obsranego odbytu" jak zrobi drugi lewatywę, to może mieć czystszą pupcie, niż ty wnętrze głowy > rozumu.
Jesteś wierzący, chwalisz biblie (która sama też siebie zaprzecza) traktujesz po swojemu definicje słów, a jak Tobie coś nie pasuje, to twierdzisz że to kłamstwo, albo tak ustalił rząd.
Ile osób robi z kobietą w pupcie i jakoś to jest według Ciebie normalne? ale facet z facetem już nie?
To że Ty czegoś nie lubisz, nie oznacza że jest to nienormalne.
Zauważyłeś chyba że po którymś Twoim wypowiedzeniu się, podskoczyły Tobie nerwy, bo nagle używasz obraźliwych słów wbrew normalnym osobom (a według Twoich teorii jest to choroba, więc chorych też się nie powinno obrażać, chyba Twoi rodzice tak powinni nauczyć).
Jak ktoś lubi robić w buzie, na buzie itd. to co, też ma się leczyć z tego? po co, jeśli to lubi? po co, jeśli prawo tego nie zabrania?

„Czy chrześcijanie nie powinni traktować z szacunkiem wszystkich ludzi, bez względu na ich orientację seksualną?”
„Oczywiście, że tak. W Biblii czytamy: ‚Szanujcie ludzi wszelkiego pokroju’ (1 Piotra 2:17). A zatem chrześcijanie nie są homofobami. Odnoszą się życzliwie do wszystkich, nie wyłączając gejów” (Mateusza 7:12).

ocenił(a) film na 1
gatnar

Leczyć to się powinni homofobowie, a jaka jest pedofilia wśród księży

ocenił(a) film na 1
gatnar

Występuje homoseksualizm w genach, odezwał się zwykle takie nieuki wierzące w kreacjonizm głoszą takie bzdety

ocenił(a) film na 1
Eskim0s

Dramat, tak nabierać można albo bardzo zagubionego człowieczka albo dziecko. Popełnić coś tak słabego, to grzech. Można by było dużo lepiej udowadniać. Dla katolików super, bo mają film, żeby był sens wyjść z domu i jakoś żyć. Dla rozsądnych porażka i jeszcze bardziej bez "łaski" jak to katolicy się nakręcają tym słowem wytrychem. Szkoda, nie udało się...

Eskim0s

O rety, człowieku... Podziwiam Twoją cierpliwość.

gatnar

Człowieku, skąd Ty to wytrzasnąłeś, że faktem historycznym jest, że Jezus żył na ziemi i że został ukrzyżowany? :O Zlituj się...

koniu14

Nie co do meritum ale co do gramatyki.. proszę nie używaj stwierdzenia: "na faktach autentycznych", w szczególności jak pracujesz w ośrodku, który szerzy kulturę..
Jak wiadomo, nie ma faktów nieautentycznych bo fakt to coś co zaistniało..
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
gatnar

Rozumiem Twoją podnietę, ale ten film nie zasługuje na 10. Zdrowy rozsądek to jest niezła rzecz.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

Ja oceniłem według mnie, ale jak uważasz, że zasługuje na 9 to oceniaj według siebie, a jest to film nie wywołujący podniecenia, także oceniając kierowałem się zdrowym rozsądkiem.
Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 5
gatnar

No to pozdrawiam, choć oceny nie zmieniam.

użytkownik usunięty
gatnar

To czemu obrażasz fanów innych filmów jak np. "Kształt wody", pisząc, że jest kiepski, gdzie akurat fani też oceniają według siebie? Hipokryzja.

ocenił(a) film na 10

Bo jest kiepski, a jak ja uważam coś za kiepskie, to nie obrazami tylko mam swoje zdanie, takie mam prawo

gatnar

właśnie obrażasz, bo uważają inaczej niż ty Panie Hipokryto

ocenił(a) film na 10
tisoc

Pacjenci psychiatryka też uważają, że są obrazami bo nazywa się ich wariantami, ale co ja poradzę, że w psychiatry ku też pacjent może komentować film na filmwebie mimo, że go w życiu nigdy nie widział, ale niektórzy uważają że będąc Napoleonem wszystko można

gatnar

a ten swoje i jeszcze będzie obrażał
hipokryzja i niekonsekwencja w krańcowym wydaniu

ocenił(a) film na 1
tisoc

jakiś nie spójny nie polecam, szkoda czasu

gatnar

Toruń pozdrawia! Ojciec Dyrektor pozdrawia!

ocenił(a) film na 10
gatnar

Super Film bez dwóch zdań. Dla Każdego !! GENIALNY

gatnar

Czyli 10, bo z uwagi na swoje przekonania płakałeś? Profanacja. Co z filmami gdzie ktoś z miłości oddaje życie, albo coś pokroju "Siedem dusz"? Niektórych ponoć Titanic strasznie wzrusza. Poza tym oparty na faktach, to nie to samo co dokument czy biografia. Jakby to była Pasja to jeszcze bym zrozumiał.

ocenił(a) film na 10
meanraax

Oparty na faktach, to znaczy historia pokazana w filmie miała miejsce, płakałem nie ze względu na przekonania, tylko, że historia pokazana w filmie jest bardzo wzruszająca, a świadomość, że miała miejsce na prawdę jeszcze bardziej wzmacnia odbiór filmu. "Siedem dusz" też mnie wzruszył i płakałem na tym filmie ale była to fikcja, która powstała w głowie osoby piszącej scenariusz na podstawie którego powstał ten film.

gatnar

Ave Satan uuuhahahaaa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones