PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625441}

Strzała wojny

Choi-jong-byeong-gi Hwal
7,0 5 080
ocen
7,0 10 1 5080
Strzała wojny
powrót do forum filmu Strzała wojny

Koreańczycy potrafią kręcić widowiskowe filmy - obraz ten jest kolejnym na to dowodem. Film zrobiony porządnie, dobra gra aktorów grających głównych bohaterów. Widowiskowe sceny walk, piękne krajobrazy. Oglądając pościg Mandżurów za łucznikiem nie mogłem oprzeć się wrażeniu podobieństwa między analogiczną sceną z filmu Apocalypto - nawet jeżeli reżyser coś zapożyczył to kopia wyszła bardzo dobra. Film ten polecam oglądać w jakości hd (wspaniałe wrażenia). Jak dla mnie solidne 7/10.

Ronin25

...łyknąłem dzisiaj....naprawdę świetny...dawno nie widziałem tak solidnego kina...polecam...

ocenił(a) film na 10
Ronin25

Zgadzam się z Wami, film wciąga od samego początku i praktycznie non stop cos się dzieje. Jak na razie jeden z najlepszych produkcji koreańskich jake oglądałem, zaraz po Brotherhood i MY WAY;-)

ocenił(a) film na 6
Ronin25

Trudno się z tobą nie zgodzić, jest to kawał naprawdę dobrego kina. Nie jest to może produkcja wybitna, ale za to dostarcza nam 2 godziny rozrywki na naprawdę wysokim poziomie więc warto dać jej szansę.

Ronin25

Taki Jason Bourne starożytnej Japonii :). Już później nużyły mnie te ciągłe pościgi, biegi i szumy latających strzał, właściwie cały film pola, lasy i bieg, ale film jak na produkcję Koreańską całkiem całkiem.

ocenił(a) film na 7
Ronin25

Korea Południowa i takie kino masakra naprawdę świetny film twórca tematu ujął wszystko,jak tylko jeszcze wymienię jedną scenkę która była dość dziwna.Na samym początku te psy biegną w innym kierunku chodź przecież psy nie dźwiękiem tylko zapachem się kierują i tu trochę przesadzili albo że czegoś nie dopatrzyłem bo jednak nie miałem przyjemności oglądnąć ten film w jakości HD.Moja ocena to mocne 7/10 i jeszcze mocniej polecam ten film.Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones