PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501864}
6,1 85 730
ocen
6,1 10 1 85730
4,3 13
ocen krytyków
Sucker Punch
powrót do forum filmu Sucker Punch

Śmiać mi się chce

ocenił(a) film na 1

jak widzę teksty w stylu "to inteligentny i ambitny film, tylko debile tego nie dostrzegają"... Jeden że zakrawa to na fanboya z gimnazjum (ewentualnie trolla), dwa że nawet
Sherlock Holmes ze swoją lupą i niebywałą spostrzegawczością nie doszukałby się tutaj "inteligencji" po 1000 lat szukania... Jak napisał autor recenzji, po godzinie z tym
filmem sam chciałem sobie zrobić lobotomie, dziurkaczem do papieru. Jakbym chciał obejrzeć 1,5 godzinny teledysk z marnym CGI to bym sobie włączył... Na pewno nie MTV
bo tam teledysków już nie ma. Snyder po na prawdę fajnych 300 i Watchmenach postanowił sam coś wymyślić od początku do końca i poległ, strzelił sobie w kolano i stopę a
na koniec w głowę. Dobrze, że teraz znowu pracuje na cudzych pomysłach przy Supermanie, oby tylko zapomniał o Sucker Punch i zapamiętał jak nie robi się filmów.

kolas310

podnoszę rękawicę. Ja się podejmuję udowodnienia, że ten film ma w sobie inteligencję i głęboki sens, z tym, żeby wytłumaczyć ci potrzebuję twojej definicji "inteligencji".
Przedstaw mi co według ciebie znaczy "inteligentny" a ja przedstawię ci to czego, jak mówisz, że sam Sherlock przez 1000 lat się nie doszuka.

użytkownik usunięty
markin

To ja tak może w jednej kwestii za kolegę :P Kiedy i w którym miejscu Polacy wykonywali Lobotomię?:)

ocenił(a) film na 1
markin

Mimo wszystko moim zdaniem film jest delikatnie mówiąc... no słaby i tyle. Bezsensowne pomieszanie konwencji, kalki z wielu innych filmów/gier(na prawdę nie wiem jaki to miało cel), cały film zrobiony na fali Incepcji itp.

ocenił(a) film na 8
phyro117

To zobacz "Atlas chmur" Przy Twoim sposobie myślenia to nie zachęta....

ocenił(a) film na 1
CatBlack

chętnie obejrzę, a przede wszystkim przeczytam :) (zachęta- po prostu film mi się skrajnie nie podobał i tyle)

ocenił(a) film na 8
phyro117

Okey, wszystko jasne :)

ocenił(a) film na 8
kolas310

Każdy ogląda film w swój własny indywidualny sposób dostrzegając to co chce dostrzec... Uwielbiam tak wielkich krytyków filmowych jak Ty! Określasz kogoś gimnazjalnym trollem? Takim stwierdzeniem sam kopiesz sobie dołek.

ocenił(a) film na 8
kolas310

Już odpowiadałam na podobny post tj. ... "Bzdura. Naprawde widzicie w tym filmie tylko "ładne dupeczki"? Mi, jako kobietce też się podobaja, ale mam wrażenie i czytając komentarze, że wiekszośc z was ma mleko pod nosem albo... nic nie zrozumieliście..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones