PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501864}
6,1 85 725
ocen
6,1 10 1 85725
4,3 13
ocen krytyków
Sucker Punch
powrót do forum filmu Sucker Punch

Ten film jest naprawdę porządny .. Można się nad nim zastanawiać (Dla mnie lobotomia ma
miejsce na samym początku filmu.. reszta opowieści to ucieczka głównej postaci do
"nieświadomości" od zboczonych opiekunów ośrodka). Domyślam się że teorii na ten temat
może być pełno.
Ja osobiście nawet bez całego tego "zgadywania" i domyślania.. "Co się dzieję?", lubię to dzieło
z powodu naprawdę fajnych scen i osobiście przypadającej mi do gustu muzyki.. Mogę ten film
traktować jako próba strasznie skomplikowanego spojrzenia na kobiecą seksualność albo na
zlepek fajnych teledysków..
Ale rozumie że jeżeli ktoś nie chce nad filmem się za dużo zastanawiać, a muzyka i sceny akcji
mu nie pasują to raczej ten film nisko oceni. Dla takiej osoby film ten będzie zlepkiem kilu ledwo
powiązanych scen i skąpo ubranych młodych dziewczyn..
Jak dla mnie reżyser uderzył zbyt ambitnie... tworząc (jeżeli chodzi o fabułę) dość skomplikowany
film.. który został pocięty na strzępy podczas montażu. I który rzeczywiście można uznać za
wymówkę dla sklejenia wymożonych teledysków reżysera w jedną całość..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones