PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4424}

Suita kalifornijska

California Suite
6,5 717
ocen
6,5 10 1 717
5,0 3
oceny krytyków
Suita kalifornijska
powrót do forum filmu Suita kalifornijska

Klasyka =)

ocenił(a) film na 9

Nastawiałam się na niezłą komedię i taka właśnie była . Chociaż nie spodobała mi się jedna z par (z Haanah) ,a ich teksty były nudne,to aktorstwo Waltera Matthau,Bill'a Cosby'ego oraz Richarda Pryor'a było tak wyśmienite,że usatysfakcjonowało mnie =) Polecam wszystkim ten film ,gdyż potrafi poprawić humor nawet największemu ponurakowi. Żałuję tylko tego ,że oskarów nie otrzymała wymieniona przeze mnie 3.,gdyż na prawdę na niego zasłóżyli

ocenił(a) film na 3
zandam

zasłUżyli

schiz

ortografia ortografią ale takie publiczne poprawianie jest po prostu przejawem chamstwa i buractwa

max_38

nie, to dbanie o język i o to, by inni nie popełniali błędów, sugerując się słowami z internetu
to teraz potężna siła

frotka_w_ultraviolecie

w przypadku schiza to niestety przejaw chamstwa i debilizmu

max_38

a, okej
nie znam typa ;-)

ocenił(a) film na 7
zandam

Dokładnie tak. Walter Matthau, Bill Cosby i Richard Pryor byli świetni. Aż z chęcią bym sobie obejrzał więcej filmów z tymi aktorami komediowymi, ale nie do wszystkiego mam łatwy dostęp. Akcje Matthau'a z ukrywaniem kochanki w pokoju hotelowym były tak śmieszne, że aż szkoda, że nie rozwinęli bardziej jego postaci, bo "uratował" cały film, który mniej więcej do połowy był właściwie nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones