PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93905}

Synalek

The Good Son
7,1 18 982
oceny
7,1 10 1 18982
6,4 7
ocen krytyków
Synalek
powrót do forum filmu Synalek

4/10

ocenił(a) film na 4

Dzieciak z "Kevina samego w domu" nagle staje się niedobry. To jest prawie śmieszniejsze niż sama komedia. To nie jest ten sam thriller co ekscytował i trzymał mnie w napięciu jak byłem dzieckiem. A tak poza tym, czy to jest w ogóle realne, żeby 10-latek tak się zachowywał? :P
Dobre zakończenie i nic więcej zasługującego na większą uwagę.

pachomir

Chciałeś być fajny cytując Grega Muskewitza z eFilmCritic.com?

boolion

haha, ale go zgasiłeś(-aś) ;D:D
za krótki za krórki za krótki

rockstar13xp

-eś, jestem samcem ;) Nie chciałem nikogo gasić, po prostu denerwuje mnie gdy ktoś udaje speca i nie jest nim. Zacytował sobie fragment profesjonalnej recenzji, żeby "zabłysnąć", a pewnie nawet nie wie dlaczego film jest słaby. To ostatnie potwierdza uwagą, że tylko zakończenie jest ciekawe. Akurat zakończenie jest najsłabsze z całego filmu, bo nie ma głębszego uzasadnienia poza "wybieram dobro". Jak to niektórzy mówią: "banał na resorach". "Synalek" to moim zdaniem bardzo słaby film, ale szalenie klimatyczny i w sam raz jak ktoś ma ochotę obejrzeć niewymagający thriller.

ocenił(a) film na 4
boolion

Żeby nie było... zacytowałem tylko pierwsze dwa zdania.

pachomir

Wiem, że 2 zdania bo pewnie nawet nie chciało ci się dojść do całej recenzji ;) Ten skrót widnieje np. na stronie metacritic.com. I teraz się nie tłumacz, bo chciałeś zabłysnąć. A to, że cytowałeś 2 zdania widać po kontraście między tymi dwoma a następnymi.

"To nie jest ten sam thriller co ekscytował i trzymał mnie w napięciu jak byłem dzieckiem."

Hahaha, jak to nie jest? Jest! Co, film się zmienił, a może Polsat go ubarwił co? ;)

"A tak poza tym, czy to jest w ogóle realne, żeby 10-latek tak się zachowywał?"

No niesamowicie przemyślany wniosek.

"Dobre zakończenie i nic więcej zasługującego na większą uwagę."

Tutaj już się wypowiedziałem. Zakończenie jest fatalne jak cała fabuła tego filmidła, a na większą uwagę panie kolego zasługują tu aktorzy, z młodym Elijahem Woodem na czele.

I proszę mi się więcej nie bawić w krytyka filmowego!

ocenił(a) film na 4
boolion

Nikt się nie tłumaczy panie krytyku. A mówiąc, że film nie ekscytował mnie i nie trzymał w napięciu tak jak dawno temu, miałem na myśli, że ekscytować i trzymać w napięciu może tylko dzieci. I proszę Panie Krytyku tak tego nie przeżywać bo to tylko koment.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones