PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93905}

Synalek

The Good Son
7,1 18 986
ocen
7,1 10 1 18986
6,4 7
ocen krytyków
Synalek
powrót do forum filmu Synalek

Ale lipa!

ocenił(a) film na 5

Głupia, naciągana historyjka, na siłę straszna i na siłę dramatyczna. Dla mało wymagających widzów!

ocenił(a) film na 10
adam_147

Zbyt dalece idąca przesadzona krytyka. Zwłaszcza ostatnie zdanie które określić należy jako stricte subiektywną opinię....

ocenił(a) film na 5
poland7

Moje opinie są wyłącznie subiektywne.

ocenił(a) film na 3
adam_147

Zgadzam się. Siermiężna fabuła, straszne dialogi, tania manipulacja emocjami.

ocenił(a) film na 9
izabe

Jesteście niesprawiedliwi to bardzo surowe oceny. Bardzo dobry film bardzo psychologiczny, o nieszczęściu jakim jest strata kogoś najbliższego i o tym jaki to niesie za sobą konsekwencje. Mamy kilka postaci do przeanalizowania pierwszy ten blondyn Henry - z początku wydaje nam się okropny dzieciak łobuz , wykazuje patologiczne zainteresowanie śmiercią . A to wszystko dlatego że jest to bardzo zagubiony dzieciak który nie umie znaleźć sobie właściwego miejsca nie wie co dobre co złe nie wątpliwie jest chory psychicznie . Drugi przypadek to Mark stracił matkę , mieszkając u wujostwa zaprzyjaźniejąc się z kuzynem wierzy że nie będzie już sam że ktoś się nim zajmie tymczasem to on chroni ich wszystkich jemu nikt nie wierzy . Dramat matki która cierpi po stracie dziecka obwiniając siebie( co jest bardzo częste wśród rodziców którym dziecko umiera). To dramat , ostatnia scena filmu jest kluczowa ta na klifie na przepaści matka dokonuje wyboru . Bardzo głęboki film o cierpieniu i o tym że człowiek nie zawsze potrafi sobie poradzić sam że ludzie są różni jedni pokazują na wierz emocje oni tłumią to wszystko w sobie wystarczy impuls aby lawina się posypała.
Na mnie wywarł duże wrażenie nie spodziewałem się że taki film z tymi chłopcami teraz dorosłymi mężczyznami czytając opisy będzie aż tak głęboki mądry . Polecam teraz już wiem że film ten jest niedoceniany , myślę że Ci co tak bardzo skrytykowali nie do końca zrozumieli sens tego filmu może powinni obejrzeć go jeszcze raz.

ocenił(a) film na 3
lionel

Nietrudno zrozumieć ten film, naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones