PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93905}

Synalek

The Good Son
7,1 18 982
oceny
7,1 10 1 18982
6,4 7
ocen krytyków
Synalek
powrót do forum filmu Synalek

Przerażający.

ocenił(a) film na 8

Pierwszy raz obejrzałam ten film będąc w szkole podstawowej, ale lata mijają, a za każdym razem, kiedy wracam do "Synalka", on tak samo mnie przeraża. Macaulay Culkin, grający postać Henry'ego, to zło w czystej postaci. Słodka buzia i blond czupryna chłopca tylko pogłębiają ten efekt. Swoją drogą uważam, że to najlepsza i najbardziej wymagająca rola, w jakiej ten aktor się znalazł i poradził z nią sobie rewelacyjnie. Całość dość mroczna i trzymająca w napięciu, a pomyśleć, że to film o małych chłopcach. Naprawdę dobry.

zai83

culkin doskonale się w pasował, wracam do tego filmu co jakiś czas i wciąż tak samo mnie to 'dziecko' przeraża CZYSTE ZŁO

ocenił(a) film na 8
zai83

Film pokazuje, że nie należy święcie wierzyć, że dziecko nie może zrobić czegoś złego oraz być ślepo przekonanym o jego niewinności. Henry zręcznie manipulował dorosłymi, bo wiedział jak z nimi grać, jednak Mark nie był też wcale taki głupi, a wręcz przeciwnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones