PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9944}

System

The Net
6,7 16 300
ocen
6,7 10 1 16300
5,2 4
oceny krytyków
System
powrót do forum filmu System

Tak wtedy, jak i dzisiaj. Ale jest suspens, zwroty akcji itp., więc rozrywkowo w porządku. Byle nie pomylić tej bajki z rzeczywistością.

ocenił(a) film na 8
Poprawiacz_napisowy

Ale akcja jest:)

użytkownik usunięty
Poprawiacz_napisowy

Bajkowy? Bez problemu (mając naprawdę duże pieniądze) można dzisiaj zrobić 90% pokazanych w nim manipulacji. Tylne furtki w rodzaju "PI" są standardem w praktycznie każdym dużym programie. Różnica jest taka, że prawie nikt nie ma dostępu do wszystkiego.
PS. Ostatnio taki "żart" jakie robił Pretorian zrobiono Wenezueli trwale uszkadzając największą elektrownię i wysadzając kilka podstacji.

Kolejny haker na Filmwebie, którego umiejętności ograniczają się do reinstalacji systemu?

użytkownik usunięty
Poprawiacz_napisowy

Meltdown i Spectre to są tylko te oficjalnie znane metody przejęcia prawie DOWOLNEGO systemu używającego procesora Intel. Oczywiście "fachowiec" będzie twierdził że to przypadkowy błąd w kodzie procesora a nie celowe działanie. Pewnie jeszcze będzie twierdził że ID procesora (dostępne z sieci) umożliwiające jednoznaczną identyfikacje dowolnego komputera to też "dla naszego dobra". Naprawdę warto czasem zacząć myśleć a nie tylko przyjmować na wiarę to co Ci mówią na polibudzie.

Nie chce mi się pisać więc sorry ale dla mnie EOT.

Zacznij, Mistrzu, od zhakowania mojego konta na Filmwebie. Zabezpieczenie słabiutkie, wręcz banał niegodny prawdziwego hackera. Dasz radę, czy jesteś tylko taką pyskatą gimbazą, co się naczytała w necie rzeczy, których nie rozumie?

Jak to zrobisz, to zabierzesz się do przejmowania mojego komputera :-)

Poprawiacz_napisowy

No i nie zhakował. Nie dał rady. Filmweb ma widocznie dużo lepsze zabezpieczenia niż elektrownie w Wenezueli :-)

Poprawiacz_napisowy


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

kotbury

To po cholerę chodzisz za mną i się chwalisz durnowatymi wklejkami? Ale dzięki za podbicie starego wątku. Tacy durnie jak ty też czasem bywają pożyteczni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones