PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385497}
5,8 574
oceny
5,8 10 1 574
Szklane usta
powrót do forum filmu Szklane usta

Gdyby pan Majewski zrobil z tego serie krotkometrazowek to byloby niezle a tak wyszla (przynajmniej dla mnie) wielka, prawie 2 godzinna meczarnia. 2/10

shoop

a czego tak konkretnie ten film dotyczy?

shoop

Widziałeś ten film?? Jestem ciekaw jak, bo premiera jest dopiero 14 kwietnia a dopiero miesiąc się zaczął. Jakbyś b ył tak miły to powiedz jak i skąd masz okazje oglądać filmy przedpremierowe.

mateuszmp3

w kinie ARS w Krakowie w kazdy piatek ok 23.00 leci Tajemniczy Pokaz Specjalny. Filmy niespodzianki, zawsze sa to przedpremiery. Zdarzalo sie, ze lecialy filmy ktore nie weszly do kin tylko od razu na dvd. TPS sa od 1995 roku. Ja chodze na te pokazy od (dokladnie :) ) 12.04.1996. Puscili w tedy STRANGE DAYS. http://www.ars.pl/archiwum/tajemniczy_pokaz_specjalny.html

shoop

Zgadza się, też chodze na te TPS-y w Arsie i niestety miałem okazję obejrzeć ten film.. Poprostu jak dla mnie dno, strasznie dużo osób wyszło z kina podczas seanu, ja wytrwałem do końca i widziałem że niewielu było takich jak ja ;)

motylus

Ja tez zostalem do konca. Dla zasady:) Tylko raz wyszedlem z kina, byl to wlasnie TPS. Wyszedlem bo nie moglem wytrzymac lektora symultanicznego a byl to film "Scigani".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones