PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 235 119
ocen
7,5 10 1 235119
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć

Mam pytanie:)Zna ktoś może podobny film z motywem takim jaki jest w "Szkole uczuć"?Albo czy może mi ktoś polecić rónież piękny film i wzruszający jak "szkoła uczuc"?:)Byłabym b.wdzięczna:-)

monia446

polecam film o podobnej fabule GDYBY JUTRA NIE BYłO polecam gorąco i wiecej łez ci popłynie na tym filmie niz na szkole uczuc

ocenił(a) film na 8
tisia18

tak GDYBY JUTRO NIE BYLO to bollywoodzki film ale jest b.piekny i wzruszajacy posmiac sie czasem tez mozna ;)

ocenił(a) film na 10
monia446

Filmy o podobnej fabule? Hmm, nie znam ich za dużo, ale kilka jest ;)
Na przykład klasyczne "Love Story", "Miłość w Nowym Jorku" czy "Słodki Listopad"... Piękne filmy :)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
kucyk_2

Tak 'Słodki listopad' bardzo dobry ;D

monia446

A ja jeszcze znam Keith .. piękny film, bardzo na nim płakałam. polecam !!!

zebra3406

również polecam! jeden z moich ulubionych filmów :]

użytkownik usunięty
monia446

http://www.filmweb.pl/person/Nicholas+Sparks-11262

Szczególnie polecam 'Ostatnia piosenkę'. Nie lubię Miley Cyrus, ale film jest rewelacyjny!

ocenił(a) film na 8

Czytałam książkę, bardzo wzruszająca! Zakochałam się w niej. Chociaż okładka z Miley Cyrus nie wyglądała zachwycająco.

ocenił(a) film na 7
monia446

Polecam także za 'wcześnie umierać 'z Julia Roberts .

ocenił(a) film na 10
Yamadaa

Ja wole filmy o nastolatkach są bardziej ekscytujące...haha ja polecam "zakochana złośnica", "historia kopciuszka", "popstar"- to jest świetne ale trudno dostępne przynajmniej dla mnie.. na razie tyle jak cos to spokojnie mogę podać jeszcze z 10 ,, pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
monia446

polecam inne filmy oparte na książkach Sparksa, na przykład "Wciąż ją kocham" :)

ocenił(a) film na 8
olcia11444

To ja do tej całej listy jeszcze dodam Szkole uwodzenia.

ocenił(a) film na 10
monia446

Może nie podobne, ale równie romantyczne i piękne, które z pewnością bym poleciła to: Trzy metry nad niebem (osobiście bardziej podobała mi się wersja hiszpańska niż włoska), Jeden dzień, Pamiętnik, Czekając na wieczność... jest tego cała masa, ale te akurat ostatnio odświeżałam ;) No i oczywiście gorąco polecam Keith!!

ocenił(a) film na 10
Mona_Linka

Jedyny bardziej wzruszający od Szkoły uczuć to Pamiętnik - oba filmy to ekranizacje Sparks'a więc mają wiele wspólnego. Polecam jak najbardziej !!!!

ocenił(a) film na 10
Mona_Linka

"Tres metros sombre el cielo" uwielbiam ten film :)

ocenił(a) film na 9
Mona_Linka

PAMIETNIK, o tak piekny film... ogladalam go juz kilka razy, a za kazdym razem, gdy na niego trafiam, ogladam go z zapartym tchem.

Mona_Linka

Czekając na wieczność to porażka ,skusiłem się na ten film po twoim wpisie i żałuje.

użytkownik usunięty
monia446

"Sekai no chûshin de, ai o sakebu" film ma ten sam motyw ale jest bardziej mroczny i powiedział bym trudniejszy w odbiorze ale naprawdę wart zobaczenia, jest jeszcze jego koreańska wersja "Parang-juuibo" ale jego polecam bardziej ze względu na porównanie z wersją japońską.

monia446

http://www.filmweb.pl/film/Miłość+bez+końca-2006-285868 Miłość bez końca z Amandą Peet

ocenił(a) film na 8
monia446

Keith-bardzo podobny.

ocenił(a) film na 9
firework106

Keith podobny?? WTF??

monia446

Malowany welon

ocenił(a) film na 10
monia446

dzieki za dobry temat

ocenił(a) film na 9
monia446

jak dla mnie slodki listopad

monia446

Now is good boski jest . <3

monia446

jeżeli jeszcze czujesz niedosyt proponuje "ósmoklasiści nie płaczą''

ocenił(a) film na 9
monia446

Tak "now is good" jest meeeega <3 i bardzo podobny do szkoły uczuc porusza za serce

monia446

Titanic to świetny film, popłakałam się na tym.

ocenił(a) film na 10
monia446

''Now is good''

ocenił(a) film na 10
xmas78

http://www.filmweb.pl/film/Now+Is+Good-2012-627415

ocenił(a) film na 10
xmas78

NOW IS GOOD , MOJE ŻYCIE BEZE MNIE , ODROBINA NIEBA

izusia1201

Szukam filmów o miłóści ale , ktorą poprzedzała " nienawiść " . Bohaterowie najpierw się nie lubili itp a potem połączyła ich miłość ??Znacie takie dokładnie z takim motywem ?

ocenił(a) film na 2
xxClaudCaxx

Ósmoklasiści nie płaczą co prawda o dzieciach i aż takiej dużej nienawiści nie ma aczkolwiek głowni bohaterowie się nie lubią.Bardzo polecam ten film .:) Chwytający za serce.

izusia1201

Now is good, także polecam, wzruszający !

izusia1201

NOW IS GOOD! Zdecydowanie dobry film. I bardzo dobra aktorka. Świetnie sobie poradziła w roli.
http://www.filmweb.pl/film/Now+Is+Good-2012-627415

monia446

If only też fajny :)

ocenił(a) film na 9
monia446

Norman (2010) porusza problem i choroby nowotworowej i problem borykającego się z tym dojrzewającego nastolatka.
http://www.filmweb.pl/film/Norman-2010-488647

użytkownik usunięty
monia446

Osobiście nie polecam filmu "Keith", za to "Pół na pół" moim zdanie bardzo dobry, momentami zabawny, ale bardzo poruszający

monia446

Nie wiem czy tu pisze, bo dużo tu komentarzy,ale film ODROBINA NIEBA, jest świetny. (:

monia446

a ja polecam jeden dzień - cudowny film o relacjach między ludźmi, którzy się cały czas mijają, nie mogąc trafić na odpowiedni moment,aby być razem... nie no, to naprawdę świetny film, polecam, polecam!!!

ocenił(a) film na 10
monia446

Wierzę w Ciebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones