PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 193 958
ocen
7,4 10 1 193958
7,6 34
oceny krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Długo zbierałem się, żeby obejrzeć tę produkcję. Nie do końca przekonywał mnie koncept miłości dwóch mężczyzn. A prawda jest taka, że drugi dzień myślę, o tym co zobaczyłem. Film cudowny, cholernie smutny, dający cholernie dużo do myślenia, pozwalający działać wyobraźni przy końcówce. Tragizm Ennisa i Jacka i ich miłości jest nie do opisania. Walka, jaką toczył w sobie Ennis tylko po to, żeby na koniec stracić wszystko - dla mnie niepojęte. Wiele osób pisze o sytuacji ich żon - to prawda, one też przeżyły dramat. Jednak według mnie Jack i Ennis daliby wszystko, by cofnąć czas i nigdy się nie spotkać. "Gdybym tylko wiedział, jak z Ciebie zrezygnować". Film o gonieniu marzeń, które są tak naprawdę nie do złapania. Ukazuje ile krzywdy potrafi wyrządzić po prostu złe myślenie i brak wiedzy. Pozycja nie dla wszystkich. Wzruszający na maksa, ale nie doprowadził mnie do łez, ponieważ jedyne co czułem do gniew i żal, że takie rzeczy dzieją się na świecie, że człowiek nie ma prawa być po prostu szczęśliwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones