PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869516}
5,3 743
oceny
5,3 10 1 743

The Antidote
powrót do forum filmu The Antidote

Film nakręcony w zeszłym roku, a tu nie ma opisu, nie ma obsady, ani jednej recenzji ... Na czym więc polega ta "wielkość" portalu?

ocenił(a) film na 6
mak65

zaorane. Ja oglądam dużo kina azjatyckiego i z kolei wszystkie tytuły nadal nie mają wyszukiwania tytułów po angielskich tytułach. Trzeba szukać przez google dopisując "filmweb" xD

mak65

Gdy chciałem dodać opis fabuły dostałem info, że napisałem nie swoimi słowami ("to nie jest zarys użytkownika"). W innym temacie odrzucili bo opis był za długi - "więcej niż dwa zdania". Jeszcze w innym odrzucili bo opis był za krótki - "wymagamy minimum trzy zdania". To już wiesz dlaczego tutaj pusto. Co ja się będę wysilał, skoro lepiej pod bzdurnymi pretekstami odrzucać zgłoszenia niż tworzyć "portal dla ludzi". Ja się skutecznie wyleczyłem ze "współtworzenia portalu", czasami coś zgłoszę ale w sumie jest mi obojętne czy pojawi się na FW. I pewnie dużo ludzi tak ma.

mojomr_

Rozbawiłeś mnie tym opisem fabuły w "nie swoich słowach", bo sporo polskich filmów ma tu opisy ŻYWCEM RŻNIĘTE z portalu filmpolski ;)
Pozdrawiam

mak65

Generalnie, gdy coś dodaję (zarys fabuły, opis filmu, itd) to chcę aby inni skorzystali. Czasami szukam info o jakimś filmie i nic nie ma. Więc myślę sobie: "wrzucę, to już będzie, inni jak będą też szukać to już dostaną choćby dwa zdania". Ale nie, ważniejsza jest ilość wielokropków (true, taką dostałem kiedyś odmowę).
Wyleczyłem się skutecznie z prób ulepszania portalu.

mojomr_

I słusznie. Ja zaglądam tu tylko dla forum - niektórzy piszą fajne ciekawostki. Portale naprawdę filmowe uznaje dwa: filmpolski - niezrównane źródło wiedzy o rodzimej kinematografii, oraz imdb jeśli chodzi o filmy niepolskie.

ocenił(a) film na 3
mak65

wielkość EGO RedAktorów, ich indolencja, bufonada i ogromne lekceważenie wszelakich próśb, sugestii itp., które my-użytkownicy im zgłaszamy. Takie mam skojarzenie i tak to widzę /"Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę. Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi" - Kazik/.

So_What22

W punkt. A działanie tej wyszukiwarki na Filmwebie to już tragedia. Ile trzeba się nieraz nagimnastykować, żeby znaleźć konkretny tytuł!

ocenił(a) film na 3
hamburger85

oj, sporo trzeba przeczesać - google, imdb, czasem i inne portale, by w końcu wrócić z wariantem tytułu, pod którym film figuruje na filmzjebie (nie mogłem się powstrzymać, by nie zamienić "w" na "zj". Właściwie mogłem, ale nie chciałem). Podobnie "walczyłem" z zamieszczaniem opisów filmu czy informowaniem o dzyniu88 notorycznie zamieszczającym spojlery, który filmy ocenia wg ... własnej skali. W końcu odpuściłem. Czasu szkoda.

ocenił(a) film na 7
mak65

Polecam Mandragorę z 2022 - całkiem dobry horror, którego też oczywiście nie ma F-bie . Za to Netflixa każdy badziew tu wsadzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones