PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479133}

To już jest koniec

The World's End
6,2 24 266
ocen
6,2 10 1 24266
7,2 20
ocen krytyków
To już jest koniec
powrót do forum filmu To już jest koniec

Dystrybucja w Polsce

ocenił(a) film na 7

Jeżeli poznamy polskiego dystrybutora, to niech ktoś mi tu napisze.

użytkownik usunięty
nikike

w kinach to my się go nie doczekamy :(
oby DVD wyszło szybko

ocenił(a) film na 7

Nie można tracić nadziei...

użytkownik usunięty
nikike

takoż nadzieja wciąż się tli, ale coraz słabiej. Trochę to dziwne, że 19 lipca w kinach premierę ma film stricte niemiecki i drugi - stricte francuski, a o komedii brytyjskiej, znanych już polakom twórców: ciszyna

W dodatku komedii zapowiadającej się dość lekko, takiej wakacyjnej nawalance w stylu Wright'a z naprawdę doskonałą obsadą... Faktycznie dziwne. Film zdecydowanie ma potencjał komercyjny.

użytkownik usunięty
the_boutique

tym większe rozczarowanie, że w kinie znów wielkie roboty i napad na bank :) to byłaby miła odmiana... ech...

No i Brad Pitt ratujący świat przed hordą zombie, oczywiście. Czyli głupiutkie historie, piękne twarzyczki i pierdyliard zielonych wydany na efekty specjalne. TWE też swoje musiał kosztować, sądząc po zwiastunie, ale na 100% napędza to fajna historia. Hot Fuzz było bezbłędne! Nie traćmy nadziei, może znajdzie się "śmiałek", który to wyda :) wszak polska emigracyjna brać w ostatniej dekadzie zaadaptowała nieco pubowej kultury z Wysp, a i wśród tych, którzy nigdy nad Tamizę nie wyjechali na pewno maraton po barach to nic egzotycznego ;)

ŻĄDAMY THE WORLD'S END W KINIE!!

No, to sobie pokrzyczałem :)

użytkownik usunięty
the_boutique

przyłączam się i podpisuję pod żądaniem wszystkimi kończynami :D

ocenił(a) film na 9
the_boutique

Ja mam naiwne marzenie... Cała Cornetto Trylogia jako nocny seans. :D

ocenił(a) film na 10
carlosss00

To by było genialne, ale oczywiście nikt czegoś takiego w Polsce nie zrobi (tylko może w Wlk. Brytanii będzie) :/

ocenił(a) film na 9
kacper748

No własnie w Polsce jakoś ta seria nie cieszy się wielką popularnością...

ocenił(a) film na 9
the_boutique

Ja też się podpisuję pod żądaniem.

Na Hatak czytałam, że film miał zadebiutować w kinach 25.10, ale premierę przełożyli na 23 sierpnia, więc kto wie..

ocenił(a) film na 9
nikike

Przyłączam się do prośby.

nikike

Skończy tak jak Scott Pilgrim na DVD pewnie.

ocenił(a) film na 7
neo_angin

Najprawdopodobniej. Trochę szkoda.

nikike

Co byłoby idiotycznym posunięciem zważając na to, że dwie poprzednie części trylogii Cornetto czyli Hot Fuzz i Wysyp.. były pokazywane w polskich kinach. Film też chyba całkiem nieźle wystartował w Stanach, podejrzewam że w UK też, bo Fuzz i Shaun of the dead to już tam dzieła kultowe.

ocenił(a) film na 4
prostelinie

W sumie jak się popatrzyłam na daty premier "Hot Fuzz" i "Shaun..." w Polsce, to były one kilka miesięcy później niż premiery na świecie, więc może... Kto wie...

ocenił(a) film na 8
Asai85

Oby bo to i tak jest już skandal że do tej pory nie było dystrybucji w Polsce podczas gdy była w Niemczech, Czechach, Węgrzech i Rosji.

ocenił(a) film na 7
nikike

Wiecie kiedy Polska premiera??? I czy w ogóle?

użytkownik usunięty
roshi

Dołączam! Kurczę! Niech ktoś już wyda choć DVD!! Przecież to jakaś kpina - wydać tylko dwie części trylogii! Zlitujcie się! :(

użytkownik usunięty
nikike

Widziałam, że premiera dvd ma być 23 stycznia, pod nazwą 'To już jest koniec'.

użytkownik usunięty

to zupełnie inny film
http://www.filmweb.pl/film/To+ju%C5%BC+jest+koniec-2013-644737

użytkownik usunięty

Właśnie nie. Ten ma premierę dvd 29 stycznia. Dwa filmy, ten sam tytuł.

użytkownik usunięty

troszku to chore... i mylące niemożebnie :)
Znalazłam tylko 2 stronki z tą informacją - jedna podaje, że dystrybutorem jest TiM, ale na ich stronie nie ma o tym ni wzmianki.
Czy możesz podać swoje źródło?

użytkownik usunięty

Widziałam to w zapowiedziach na merlin.pl.

użytkownik usunięty

dzięki :)
teraz tylko poczekać :D

ocenił(a) film na 9
nikike

http://www.empik.com/to-juz-jest-koniec-wright-edgar,p1088918539,film-p?reko=emp ik
Już na płytach :))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones