PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479133}

To już jest koniec

The World's End
6,2 24 266
ocen
6,2 10 1 24266
7,2 20
ocen krytyków
To już jest koniec
powrót do forum filmu To już jest koniec

chyba chłopaki sie rozleniwili i zarabiaja juz tylko dobrą renomą. Film zapowiadał się dobrze ale później obejrzałem go do końca tylko z wielkiej sympatii do wyzej wymienionego duetu.
Im dłużej trwa film tym gorzej.
Moim zdaniem nieudolna wersja Wysypu żywych trupów z kosmitami

sub7

Zgadzam się, o ile poprzednie dwie produkcje to bardzo udane parodie znanych gatunków i jednocześnie świetne jako samodzielne filmy, to w tym przypadku coś się nie udało. Humoru jakoś nie widać i film nie nawiązuje tak naprawdę do niczego konkretnego, w przeciwieństwie do poprzednich części. Może gdyby roboty zastąpiono czymś bardziej subtelnym, czymś w stylu opowiadania "Widmo nad Innsmouth", wtedy wyszłoby coś ciekawszego. To w końcu powinny być parodie, powinny naśmiewać się ze schematów gatunkowych, czegoś co wszyscy znają, a w "World's End" tego nie ma.

ocenił(a) film na 4
sub7

Niestety ten film im się nie udał, ale też Hot Fuzz poprzeczkę zawiesiło baaardzo wysoko ;)
Btw, dajesz "6", mimo że film zawiódł? ;P

ocenił(a) film na 6
GolecWTF

z sympatii....:)

ocenił(a) film na 2
sub7

no cóż słaby scenariusz to i film słaby i żaden aktor nie był w stanie tego uratować .
Filmu ''Wysypu żywych trupów'' już nie pamiętam za bardzo bo też bardzo kiepski jak dla mnie to nie wiem czy można porównać .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones