PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602101}
7,9 102 914
ocen
7,9 10 1 102914
7,4 58
ocen krytyków
Top Gun: Maverick
powrót do forum filmu Top Gun: Maverick

Tak samo naciągany, nieprawdopodobny, naiwny, amerykański patos i bajka. Poszedłem do kina na prośbę żony, spodziewałem się że jednak zrobią ten film trochę mocniejszy, a wyszło jak wyszło, seriale na Netflix są mocniejsze od dzisiejszych filmów

ocenił(a) film na 9
Voorhees_filmweb

Weź się rozpędz i trzel sobie barana

ocenił(a) film na 9
Voorhees_filmweb

Pewnie zabrakło Ci wątków LGBT z Netflixa

Wojciech_Oszczakiewicz

Wątki LGBT mnie denerwują, ale seriale skandynawskie, islandzkie ogląda się 100 razy lepiej niż bajkę o niezwyciężonych Amerykanach

ocenił(a) film na 8
Voorhees_filmweb

Koleś poszedł na "bajkę o niezwyciężonych Amerykanach", ale spodziewał się skandynawskiego serialu... No gratuluję.

ocenił(a) film na 3
Voorhees_filmweb

To jest film dla 12 letnich dzieci, tylko że nie umieli zrobić go tak żeby i dorosły się na nim dobrze bawił.

ocenił(a) film na 8
zgniatacz_galaktyk

No patrz. A ja mam prawie 50 lat i poszedłem na ten film z nastoletnim synem. I bawiliśmy się świetnie. No, ale ja trzydzieści lat temu po obejrzeniu filmu z 1986 roku sklejałem Tomcata. A mój syn namiętnie naparza w microsoft flight symulator. Więc może to film nie dla Ciebie?

lornemalwo

Witam w klubie kolego urodziłem się w 1973r, i film z 1986r obejrzałem dopiero w latach 90tych na VHS i też uznałem go za bajkę, jest mnóstwo filmów z lat 70tych i 80tych które są mocne i dobre, ale rzeczywiście ta baja nie jest dla mnie

lornemalwo

Hehe, ja Tomcaty sklejam regularnie co parę lat. I coraz lepiej mi wychodzą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones