PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288207}
6,1 33 634
oceny
6,1 10 1 33634
5,7 3
oceny krytyków
Tower Heist: Zemsta cieciów
powrót do forum filmu Tower Heist: Zemsta cieciów

Rewelacja!

użytkownik usunięty

Po wypowiedziach niektórych sądzę że tu są sami fani mechanicznej pomarańczy i innych gniotów... a gdzie sa fani filmów w dobrym starym stylu? Film naprawde fajny zabawny i dobrze wykonany. Eddie Murphy wraca do starego stylu bez głupich przebieranek. Warto obejrzeć. Wszystkim fanom dobrej komedi polecam zobaczyć ten film. Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
WYKLETY

No może fakt "Mechaniczna pomarańcza" to stary film ale nie zmienia faktu że jest gniotem. A lepiej jest obejrzeć film lekki łatwy i przyjemny niż ciężki badziew. Mało jest już filmów w stylu "Beverly Hills Cop" czy np. "Tango i Cash" które były rewelacyjne. Teraz kręci sie tylko średnie thrillery i niskobudżetowe horrory którymi wszyscy sie zachwycają a dla mnie to dno....

użytkownik usunięty

a co do twojej wypowiedzi to uważaj na słowa chłopcze bo nie wiesz do kogo piszesz, a szczyle nie będą do mnie się tak zwracać... a i bana łatwo wyłapać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
WYKLETY

oglądaj swojego kubrika ile wlezie frajerze po zawodówce....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
WYKLETY

jesteś zwykłym leszczem synek... aż żal czytać te twoje wypociny...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6

Radosław Anus, takie komedyjki z pewnością są wręcz tworzone dla istot z twoich kręgów intelektualnych. Po co tworzyć filmy zmuszające do myślenia, skoro obsada jasno determinuje krąg odbiorców niezdolny do refleksji głębszych niż dno kubka z popcornem.

"No może fakt "Mechaniczna pomarańcza" to stary film ale nie zmienia faktu że jest gniotem. A lepiej jest obejrzeć film lekki łatwy i przyjemny niż ciężki badziew"

szkoda mi ciebie chłopcze - nazywanie gniotem i badziewiem jakiegokolwiek filmu Kubricka nie świadczy o tobie zbyt dobrze,

rozumiem jednak, że nie lubisz przeciążać swych kilku zwojów mózgowych, więc nie będę namawiał cię do zastanowienia się nad swoimi wypowiedziami, bo zapewne próżny mój trud,

ale podpowiedź na przyszłość - stwierdzenie "myślenie nie boli" jest jak najbardziej prawdziwe i życzę ci żebyś miał okazję się o tym przekonać,

oby nie było już dla ciebie za późno...

użytkownik usunięty
ArtiQ

Co za strona... same pajace się tu wypowiadają...
Chłopca to ty masz przed lustrem... a wiedzą i wykształceniem pewnie nawet w połowie mi nie dorównujesz więc się nie wypowiadaj tak o ludziach koleszko...
psycholi nie brakuje w kraju... lubisz oglądać gnioty twoja sprawa....

Po słowie "koleszko" widać twoje wykształcenie.

ocenił(a) film na 7

Widać, że "koleszka" ma jakieś kompleksy. Tyle bredzi o tym wykształceniu, jakby to było najważniejsze w dyskusjach o filmie.

użytkownik usunięty
ArtiQ

Po twoim profilu i ulubionych filmach (dramatach psychologicznych) widać, że oglądasz same gnioty. Lubisz myśleć nad przykrymi filmami to sobie myśl, ja mam ciekawsze zajęcia do przemyślania w życiu....

Dajcie spokój z tym trollem :P

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

trolluj na zdrowie!

bez odbioru...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Silanceyo

pomyliłeś się o 10 lat bo mam 25 i ukończoną magisterkę na uniwersytecie. Jakieś inne pytania?

ocenił(a) film na 3

Z której jesteś bardzo dumny? Rany, to musiało być wyzwanie :)

ocenił(a) film na 7

tylko 25 lat i już ci się wydaje, że pozjadałeś wszystkie rozumy? Bredzisz jak 60-latek. Ech, przy tobie to ja w ogóle dziadek jestem, skoro dla ciebie 25 to już powód do podkreślania swojego wieku.

ocenił(a) film na 9
webkosz

Ale właściwie na co ten zmasowany atak? Dlatego że ktoś nazwał "Mechaniczną ..." gniotem? Dlatego że zaczęło się wyzywanie od "pajacy" w reakcji na ataki (Brawo @Wyklety, ciekawe jak nisko w nich zejdziesz, skoro już teraz oferujesz ssanko)? Od razu każdy musi pokazać swoją wyższość i jaki to on kulturalniejszy?

Ludzie, spokojniej, to żadne G8 żeby się tak emocjonować.

użytkownik usunięty
Khaosth

Dali 15-latkom dostęp do internetu i chcą być ważni... odechciało mi sie już to czytać bo kultura niżej poziomu podłogi....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

O.O?
Sam "Mechanicznej pomarańczy" nie oglądałem, ani też za Kubrickiem nie przepadam (widziałem 5 jego filmów i do żadnego nie jestem skłonny wracać, chociaż "Full metal ..." to mocna rzecz), ale z racji samej jego renomy mógłbyś napisać coś więcej niż "gniot". Chyba że dla Ciebie sam fakt bycia dramatem lub filmem psychologicznym stanowi że film jest gniotem.

Ukrywasz oceny więc nawet nie wiadomo czy oglądasz cokolwiek poza komediami, oraz czy są to komedie typu "Facetów w czerni", "Nagich broni", czy żenujących amerykańskich parodii, czy też jesteś tylko opłacany przez dystrybutora (biorąc pod uwagę design strony dystrybutora, brak zainteresowania komentarzami na swojej własnej stronie i te kiepskie tłumaczenia tytułów jakimi nas raczy nie zdziwiłbym się jakby próbował imać się i takich metod). Szkoda że jedna z nielicznych pozytywnych opinii wygląda właśnie tak. :/

PS.
Mnie film podobał się bardzo. Trochę dziwi mnie ilość negatywnych opinii w dyskusjach, przy pozytywnym przyjęciu (82%) pochwalnej recenzji redakcji. Osobiście polecam.

użytkownik usunięty
Khaosth

Nie ustawialem profilu wiec nie wiem czy coś widać czy nie. Napisałem tylko post na temat filmu który oglądałem i mi się spodobał, a zostałem obrażony tylko przez jakichś cieci. 90% dramatów i filmów psychologicznych to gnioty. Żadko trafia sie taki film jak "Skazani na shawshank" , "Ojciec chrzestny" albo "Rambo" który też zalicza się do dramatów aczkolwiek wojennych i jest milion razy lepszy od filmów pana Kubicka. Ja za "Nagą bronią" nie przepadam bardziej filmy typu "Bad Boys" i "Zabójcza broń" a teraz czekam na kolejną część "Expendables" bo pierwsza była rewelacyjna. Jak powiedział kiedyś Jim Belushi "jeśli nic nie wybucha to nie jest film" może to proste ale ja sięz gadzam bo taki typ filmów bardzo lubię :) Wkurza mnie tylko to, że banda prostaków których gnębili w podstawówce obraża ludzi on-line za swoją opinię na temat filmu. W rzeczywistości dostaliby w pysk i poszli z płaczem do domu.

Pozdrawiam Khaosth... chociaż jedna przyzwoita osoba się tu wypowiedziała...

ocenił(a) film na 9

Hehe.. Już wysnuwałem spiski dystrybutora, a nie wpadłem na to, że możesz być świeżo zarejestrowany i nie oceniać filmów. Za dużo "Z archiwum X" :)

Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
androgenius

To według ciebie jest wypowiedz na temat filmu? Obrażanie ludzi na forum? Poprawiać to ty mnie nie będziesz gnoju mały i odczep się od mojego wykształcenia. A co do twojej obsesji na temat ssania penisów to widze że często ojciec albo pan od w-fu musieli ci zapodawać pałeczke do japy albo do dupy... ja niestety preferuje kobiety geju....

Cwele!

ocenił(a) film na 7

Widzę sporo przekleństw i tekstów "Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem"... :D Jak dla mnie film jest do przyjęcia. Nie pośmiałem się skoro to komedia (no parę razy uśmiech pojawił mi się na twarzy), nie zaciekawiłem się skoro to też i akcja choć lekko się go oglądało. Popijając whisky można ten film lekko obejrzeć.. :)

użytkownik usunięty

ale fajna dyskusja! Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem, co tu miał rekord paść czy jak?

Wszyscy jak leci jesteście frustratami i chorymi nerwowo ludźmi . To jest Filmweb , a nie jakaś strona dla psycho-onanistów . Tylko oszczerstwa i bluzgi , a wszyscy się rozpisują nad inteligencją , wykształceniem itd . Won do psychoterapełty - Wszyscy już !!!

ocenił(a) film na 6
piotrek78_filmweb

oj napinacze napinacze mam gdzies czy film wam się podobał czy nie i tak go pooglądam czrkam tylko na napisy :P a wy się tu dalej piszcie te wasze wypociny żal...........:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones