Escape from Pretoria

1 godz. 46 min.
6,6 6 753
oceny
6,6 10 6753
1 768
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":840501,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Escape+from+Pretoria-2020-840501/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ucieczka z Pretorii
  • unpxre ocenił(a) ten film na: 6

Trochę bezsensu z tą końcówka rozwalili całe drzwi od wejścia, ale zorientowali się dopiero gdy zobaczyli że niema ich w celi. Tym bardziej że zrobił to pracownik jaki podczas ich ucieczki był na zewnątrz

• unpxre ocenił(a) ten film na: 6

unpxre Tak samo Leonard co mówi że jest 20 lat w więzieniu a jego syn ma 8 lat. Ogólnie film posiada trochę tych błędów logicznych.

• unpxre z tym synem to sam chcialem pisac ze blad logiczny ale mozna znalezc wytlumaczenie ze raz byl zlapany na 5-6 lat, wyszedl i po pol roku znowu na reszte a w tym czasie zrobil syna. ale wczesniej mial przepustki czy cos a pozniej mu dowalili sroga kare.

• McGyverPL ocenił(a) ten film na: 4

Freddie Albo żona go w uja robiła, a on był niekumaty...

• Niskobudzetowy ocenił(a) ten film na: 7

unpxre A to nie było tak, że on powiedział, że dostał 20 lat albo mu zostało 20?

• Juna_3 ocenił(a) ten film na: 7

unpxre Nie wiem czy to wejście główne było, ale gdy starali się otworzyć drzwi do tego pomieszczenia, to używali zwrotu "Workshop Key" do opisania konkretnego klucza. Więc nie bardzo wiem, po co mieli by go tak nazywać, jeżeli to było by wejście główne (pomijam fakt, że na główne wejście to nie wyglądało). Co do lat odsiadki, może gdzieś przeoczyłem te 20 lat, ale takiej liczby nie kojarzę. Padła natomiast liczba 15. A zdanie to brzmiało mniej więcej tak "W 1964 walczyliśmy, zostaliśmy skazani [...] I nawet 15 lat odsiadki poczwórnego dożywocia nie sprawia [...]"