PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554720}

Upadli

Fallen
5,4 10 032
oceny
5,4 10 1 10032
Upadli
powrót do forum filmu Upadli

Wydaje mi sie zerole Cama powinien zagrać ktoś pokroju Ian'a Somerhalde'a. Po prostu ktoś kto wyglada na typowego dupka, bo aktor dobrany do tej roli wyglada zbyt uroczo *.*

ocenił(a) film na 6
Pancake18

Ten aktor wydaje mi się zbyt... Jezu, nie wiem, ma zbyt niewinną i dziecięcą twarz. Jak na Badassa to za delikatny ;). Ian chyba byłby za stary do tej roli, ale jakiś jego młodszy zastępca, czemu nie? :D

ocenił(a) film na 9
ILoveRock23

w powiesci Cam ma dwie twarze ,jedna zlego demona a druga wlasnie uroczego nastolatka...mam nadzieje ze w polsce tez planuja premiere tego filmu..bo przeczytalam wszystkie czesci ksiazki i jest swietna,choc 3 cz jak dla mnie troche nuda ale jakos przebrnelam przez nia.

ocenił(a) film na 7
Pancake18

W sumie nie głupia myśl. Kocham tą historię! Dopiero teraz odkryłam że powstał film :( ja nie wiem czemu wcześniej tego nie odkryłam ! A film spoko wszyskto przekrecone Ale sama myśl że powstał ten film , wow :)

Pancake18

Ktokolwiek ale nie ten aktor co jest, nie pasuje nic do tego filmu. Już mogli dać kolesia z After ;)

Pancake18

Ian Somerhalder nie wygląda jak dupek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones