PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519906}

Venom

6,8 142 887
ocen
6,8 10 1 142887
4,1 23
oceny krytyków
Venom
powrót do forum filmu Venom

Szedłem na ten film jak skazaniec, myślałem że to będzie bezsens i nuda. Lekcja dla samego siebie: nie wierzyć pseudorecenzentom. Film jest genialny i polecam każdemu.

ocenił(a) film na 10

Gdzie ty tu dostrzegasz gorszą argumentacje ??

użytkownik usunięty
Gokussb

Serio muszę to tłumaczyć? Naprawdę? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

ocenił(a) film na 10

jak już twierdzisz że jest gorsza moja argumentacja , to PODAJ racjonalny powód . Jak nie to siedz cicho , po za tobą nikt tak nie uważa . Zresztą fora ci sie pomyliły to forum o filmach a nie o polonistyce .

Zresztą ty NIGDY na forum tego portalu o filmach nie gadasz

użytkownik usunięty
Gokussb

"Gorzej u ciebie z argumentacją" oznacza tylko to, że nie stać cię argumenty, oprócz prostego "podobał mi się, a więc 10/10". Już nawet nie będę próbował cię przekonywać, dlaczego uważam twoje posty za kuriozalne, bo z tobą ciężko się dyskutuje.

ocenił(a) film na 10

''dlaczego uważam twoje posty za kuriozalne, bo z tobą ciężko się dyskutuje. ''

Swoje uważam dla siebie zachowaj . I tkwij sobie w przekonaniu jak twoi poprzednicy że w moich postach jest problem . Oni już dawno sobie odpuścili wyszukiwaniu błędów w mych postach , ty próbując kontynuować ich droge pogrążasz sie .

użytkownik usunięty
Gokussb

A tabletki na uspokojenie już wziąłeś?

ocenił(a) film na 10

''A tabletki na uspokojenie już wziąłeś? ''
Żadnych nie biore . I NIE tobie o tym decydować



użytkownik usunięty
Gokussb

Widzisz Gokus, jeśli piszesz to na trzeźwo to muszę ci oznajmić, że coraz gorzej z tobą. Twoje posty powinna rozszyfrować Enigma.

ocenił(a) film na 10

'' to muszę ci oznajmić, że coraz gorzej z tobą. ''
Takie typu informacje zachowaj dla kogoś kto ze chce , cie w INTERNECIE słuchać .

''Twoje posty powinna rozszyfrować Enigma. ''

Tak ci zależy by kontynuować droge swych poprzedników ?? . Jak narazie nikt z nich ci racji nie przyznał że moich postach jest problem . Poczekaj aż twoi poprzednicy będą aktywni na forum i wtedy oni ocenią czy masz słuszność .

Od kiedy twoi poprzednicy ,byli bardzo aktywni na forum tego portalu , to szmat czasu minął .

ocenił(a) film na 10

Nikt nie jest wstanie udowodnić że sie mylę w czym kolwiek , czy to tu na Filmweb czy z poza nim .

użytkownik usunięty
Gokussb

Jesteś mocno oderwany od rzeczywistości.

ocenił(a) film na 10

o nie jest rzeczywisty aż za natto

użytkownik usunięty
Gokussb

Boże Święty, Matko Boska, zmiłujcie się nad Gokusem...

ocenił(a) film na 10

''Boże Święty, Matko Boska, ''
Ty lepiej NIE powołuj sie na boga ani na Matke Boską , w naszym kraju obłęd religijny trwa do dzisiejszego dnia . I spowodował wile cierpień

tu masz wystarczający dowód
https://www.youtube.com/watch?v=nFYodFG_I-k

użytkownik usunięty
Gokussb

Czemu wspominasz o Najwyższym z małej litery? Ateistą jesteś?

ocenił(a) film na 10

''Czemu wspominasz o Najwyższym z małej litery? ''
O jakiego najwyższego ci chodzi ??

''Ateistą jesteś?''
Nie

ocenił(a) film na 10

Nie jestem wogóle zwolennikiem chodzenia do kościoła

użytkownik usunięty
Gokussb

Czego się jeszcze o tobie dowiem?

ocenił(a) film na 10

w zależności o co pytasz

ocenił(a) film na 1
Gokussb

A ja jestem ateistą , cisnę PiS gdzie się da , w latach 90 jeździłem na mecze i było grubo , za złe spojrzenie należy się po m0rdzie. Poza tym film na 1 i nie ma sensu się tu sprzeczać bo 90 % to dorosłe dzieci które żyją u swojej mamusi i nie potrafią skarpetek sobie założyć . Wystarczy wejść na metacritic i wiadomo że ten film to dno do potęgi i czy to zrobiło Sony , Ziobro , Rydzyk , Wolfgang to nie ważne bo film to porażka , tak więc dzieci , kaszka , siusiu , paciorek i spać. Pozdrawiam , wystarczy wąsik wieczorem i już nikt nie będzie się sadził że to on ma rację

ocenił(a) film na 4
Gorn221

nie wiem co musisz miec we lbie, jezeli oceniasz to na 10 XDD

ocenił(a) film na 10
Ogarniaczek

A co ci przeszkadza ocena 10 dla Venom ???

ocenił(a) film na 4
Gokussb

XDDDDDD

ocenił(a) film na 10
Ogarniaczek

na serio sie pytam o to a nie w żartach

Gorn221

Zapraszam do oglądania za darmo online
https://www.facebook.com/groups/894923897508794/
Jesień, a z nią długie wieczory. Często zastanawiasz się, co tutaj obejrzeć?

ocenił(a) film na 2
Gorn221

Co to znaczy PSEUDOrecezent? Jak mają inne zdanie od twojego to się nie znają? Zbyt duże ego czy brak szacunku dla innego człowieka?

ocenił(a) film na 7
Gorn221

Na pewno nie wyszło genialnie ale wyszło co najmniej dobrze, Jest to dziwny przypadek średniego /złego filmu który posiada całą masę pozytywnych, większych bądź mniejszych zalet. Które to w ostatecznym rozrachunku mieszają się z wadami i z tego mixu wychodzi nam całkiem niezły film w którym niektóre elementy leżą ale niektóre są genialne i ponad przeciętne . Taki" film Hybryda" ;)

Gorn221

ten film jest qwa neogenialny jak te tabletki na gardło ,tak zmarnowanego potencjału ,tak megakozackeigo antybohatera którego zbesztano filmidłem to nienie ...qwa powinno sie ich chłostać za to co zrobili z venomem idioci yebani już raimi umiał w vevoma a tu mamy papke dla gimbusa nie nie i jeszcze raz qwa nieeeeeeee

ocenił(a) film na 9
Gorn221

Zgadzam się, wspaniała komedia fantasy. Pełen relaks, nie ma dłużyzn, ciągle jakaś akcja. To jest film na podstawie komiksu, nakręcony z przymrużeniem oka. Bardzo fajny i do tego krótki, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.

ocenił(a) film na 5
Gorn221

przesadzasz.

ocenił(a) film na 4
Gorn221

Chyba się skuszę

Gorn221

Nieźle, tyle postów w wątku przez trolla gokusia, jestem dumny z niego, też mi się tak kiedyś udało.

ocenił(a) film na 10
Gorn221

Miałem podobnie myślałem że to będzie trochę bez sęsu bo Venom to ten zły jednak tu jest dobry.Mi to się nawet podobało

Gorn221

W czym ten zachwyt?

ocenił(a) film na 5
Gorn221

Nie pseudo recenzentom Ziomek a recenzentom. Na tym recenzja polega, ze każdy może przedstawić swoją. W innym wypadku musieliby tu zostawić recenzję tylko Twoja jako powszechnie obowiązująca tylko ciekawe czy chciałbyś a by tu była tylko Twoja recenzja i tak przy każdym filmie. Masz z tym problem to załóż sobie zeszycik gdzie będziesz mógł wpisywać swoje jedynie słuszne recenzje.

ocenił(a) film na 10
Gorn221

Też mam takie samo zdanie

ocenił(a) film na 8
Gorn221

Ja się świetnie bawiłam oglądając Venoma

ocenił(a) film na 4
Gorn221

Ten film jest tragiczny. Spodziewałem się czegoś mrożącego krew w żyłach, bohaterów takich jak są naprawdę i jak przedstawiano ich w trailerze, a otrzymałem komedię. Jakbym chciał bohatera o komediowym zabarwieniu to obejrzałbym ponownie spider mana albo deadpoola ale VENOM? Porażka, ten film nie zasługuje na więcej niż 5.

ocenił(a) film na 4
h8r3d

Generalnie film odpowiada na pytanie "jak załagodzić nieletnim zjadanie ludzi?". Spaprać charakter o mrocznym zabarwieniu słabym humorem. Smutne.

ocenił(a) film na 5
Gorn221

Film przeciętny. Niezłe kino akcji, ale tak dopiero od 50 min, bo pierwsza połowa fatalna. Hardy i jego relacja z Venomem ratują film.

Główne wady:
- rozwleczony i nudy jak szlag początek (pierwsze 40 min)
- beznadziejny Ahmed (Drake) i znudzona Williams (dziewczyna bohatera). 5 min po seansie i już imienia nie pamiętam...
- fatalne efekty. W Terminatorze 2 lepiej to wyglądało. Co do efektów- beznadziejna peruka Williams.
- fatalny montaż. Chwilami nie widać, co się dzieje.
- fatalny pomysł na finał. Bohater vs jego zła kopia. Ciężko o bardziej zgraną kartę.
- scena po napisach do przewidzenia od początku.
- głupot masa. Hardy łazi sobie po superefekciarskim laboratorium. Monitoringu na ochronie nie mieli? U mnie w robocie to nawet zapalić w nieodpowiednim miejscu się nie da, bo kamera zaraz to wyczai. Inna głupota: Hardy podczas pościgu rozwalił pół miasta, a Williams nie wie, co się stało. Nikt takiej demolki nie sfilmował?
- sam pościg też fatalny. Przy dzisiejszej konkurencji w ogóle odpada
- bajzel gatunkowy. Horror, komedia, akcja, sajfaj. Niby to na poważnie niby nie. Raz tak raz tak.

Zmarnowana szansa na dobry film. Mógł być poziom Deadpoola, a wyszły Transformersy.

ocenił(a) film na 5
Gorn221

o matko. Genialne? Kielbasa z musztarda tez jest genialna, szczyt kulinarnej inwencji i smaku. Rozumiem, ze w restauracji rozumianej jako miejsca niekonczacego sie menu, wybierasz wlasnie to? Coz, wolno Ci. Nie bredz jednak, ze to cos wyjatkowego. Mdle, momentami naiwne, dosyc tandetne Efekciarstwo. Wesoly guilty pleasure i nic wiecej. Ja jednak z komiksowcow preferuje Watchman. Ty zryj dalej kielbase z MOMu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones