PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519906}

Venom

6,8 142 655
ocen
6,8 10 1 142655
4,1 23
oceny krytyków
Venom
powrót do forum filmu Venom

Szedłem na ten film jak skazaniec, myślałem że to będzie bezsens i nuda. Lekcja dla samego siebie: nie wierzyć pseudorecenzentom. Film jest genialny i polecam każdemu.

ocenił(a) film na 5
Gorn221

Filmu jeszcze nie oglądałem, ale akurat Twojej opinii raczej nie ma sensu brać pod uwagę gdyż wszystko oceniasz na 10 :) np. the Meg lub Ocean's 8 co jest dla mnie małym nieporozumieniem :)

użytkownik usunięty
kier55

Oczywiście, że nie ma. Film jest między 2 a 6/10 max. MAX.

ocenił(a) film na 8

jak dla mnie film naprawdę fajny, co prawda spodziewałem się horroru i kategorii R - ale jako komedia moim zdaniem ten film wcale nie stracił, wypadł jak jeden ze starych fajnych filmów o superbohaterach

użytkownik usunięty
Tester_Komorki

Ta scena pościgu na motorze powinna dostać jakąś "nagrodę"... Przecież ten film to porażka goniąca porażkę.

ocenił(a) film na 8

Przecież ta scena na motorze to była scena typowo komediowa, chyba film po prostu zupełnie nie spełnił twoich oczekiwań - też trochę się zawiodłem, po dłuższym namyśle Venom to takie kino familijne właściwie.

Tester_Komorki

Tylko Ty zdajesz sobie sprawę, że budowanie sceny by byla pełna grozy by ja sfinalizować żartami jest co najmniej na poziomie pasty internetowej?

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

Ja będąc na tym filmie nie przepuszczałem że Marvel będzie zdolny to zrobienia takiego horroru .

ocenił(a) film na 4
Gokussb

Marvel nie robił tego filmu, a Sony.

ocenił(a) film na 10
PogoHomo

ok dzięki za te informacje

ocenił(a) film na 10
PogoHomo

jednak sie mylisz

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/06/19/venom-marvel-uniwersum/

użytkownik usunięty
Gokussb

"Pascal odniosła się do dwóch nowych filmów tworzonych przez Sony, to jest mrocznego i brutalnego Venoma oraz stawiającego na żeńskie role główne Black Cat/Silver Sable."

Masz jak byk napisane, że "Venom" jest stworzone przez Sony, a sam news traktuje o tym, że ten film wchodzi do UNIWERSUM Marvela. Czytać nie potrafisz?

ocenił(a) film na 10

''Czytać nie potrafisz?''
Jeżeli na serio dostrzegasz w moich postach problem , na tyle że postawiłeś sobie za cel by ingerować to nie wiem czemu na nowo do mnie piszesz zamiast dać sobie w końcu spokój .

Twój cel by inni sie przekonali że twa logika jest prawdziwa, by ci uwierzyli że w moich postaci jest problem , jest ZEROWA .

użytkownik usunięty
Gokussb

Linkujesz artykuł, którego najwyraźniej nie zrozumiałeś. Beka z ciebie Gokus.

ocenił(a) film na 10

''Linkujesz artykuł, którego najwyraźniej nie zrozumiałeś. Beka z ciebie Gokus.''

Beka to jest i zawsze była z ciebie , nikt prócz CIEBIE nie doszukuje sie w moich postach problemu . I przestań tu spam robić .

Zamiast tkwić w przekonaniu swoim , poczekaj na reakcje użytkowników by sprawdzili czy masz racje .

użytkownik usunięty
Gokussb

Spam? Odpowiadam na twoje wątpliwości związane z filmem. Sony stworzył Venoma, nie Marvel. Pogódź się z tym.

ocenił(a) film na 10

''Spam? ''
Tak

''Odpowiadam na twoje wątpliwości związane z filmem. ''
Nie pisze akurat tych odpowiedzi na temat filmu do CIEBIE , więc odpowiadając za adresata do którego napisałem NIE zachowujesz sie rozsądnie i myśląco .

''Sony stworzył Venoma, nie Marvel. Pogódź się z tym. ''
Nie uda ci sie sprawić bym znalazł u siebie błąd i ci przyznał racje .

użytkownik usunięty
Gokussb

"odpowiadając za adresata do którego napisałem NIE zachowujesz sie rozsądnie i myśląco"

Rozumowanie godne pięciolatka.

ocenił(a) film na 10

''Rozumowanie godne pięciolatka. ''
NIE pięciolatka tylko jak na rocznik 90 do którego należę przystało . Mój rocznik wie o czym pisze i zna sie na życiu , nie to co dzisiejsi młodzi jak ty .

użytkownik usunięty
Gokussb

Pisz po ludzku.

ocenił(a) film na 10

''Pisz po ludzku.''
Jak nie jesteś wstanie zrozumieć mych postów , to . Jak to według ciebie jest możliwe , by sam tak uważał ? Użytkownicy na tym forum nie popierają twego poglądu , i jak wiesz gadali tu ze mną .

użytkownik usunięty
Gokussb

Droczę się z tobą.

ocenił(a) film na 10

no to sobie w końcu odpuść bo to jest NUDNE

użytkownik usunięty
Gokussb

Wiesz co jest nudne? Twoje ogarnięcie, a raczej jego brak. Gdybyś przeczytał ten artykuł który osobiście zalinkowałeś, już na wstępie przeczytałbyś, że Sony odpowiada za stworzenie "Venoma". Ja wiem, że nie przyznasz się nawet do takiej małej gafy, bo ty mało rozgarniętym użytkownikiem jesteś.

ocenił(a) film na 10

jeżeli jest jak piszesz że Venom zrobił sony a nie Marvel , to .

Jak wytłumaczysz to ?
http://pl.marvel.wikia.com/wiki/Venom_(symbiont)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Venom_(posta%C4%87_komiksowa)

użytkownik usunięty
Gokussb

Piszemy o filmie, a nie komiksach. Czego tu nie rozumiesz? Postać należy do Marvela i wchodzi w jego uniwersum, ale dystrybutorem filmu jest Sony. Weź mnie nie osłabiaj...

ocenił(a) film na 10

''Piszemy o filmie, a nie komiksach. Czego tu nie rozumiesz? ''
Może zamiast dążyć do wytykania mi błędów . Raczysz poczekać NA REAKCJE użytkowników z tego forum ???

''Postać należy do Marvela i wchodzi w jego uniwersum, ale dystrybutorem filmu jest Sony. ''
Znajdź dowód na to w postaci jakiegoś linka i mi wklej .

''Weź mnie nie osłabiaj...''
Nie pisz do mnie jeżeli na serio dostrzegasz w moich postach problem

użytkownik usunięty
Gokussb

"Znajdź dowód na to w postaci jakiegoś linka i mi wklej."

Korzystam z twoich linków, wszystko tam jest. Nie dziwię się, że nie rozumiesz o czym do ciebie piszę, bo nawet nie czytasz tego co mi wysyłasz XD

ocenił(a) film na 10

''Nie dziwię się, że nie rozumiesz o czym do ciebie piszę, bo nawet nie czytasz tego co mi wysyłasz XD''

Przestaniesz sie droczyć ze mną ?? Po za TOBĄ NIKT DO TEGO NIE DĄŻY by mi błędy wytykać . Dostrzegasz PROBLEM który NIE istnieje i tyle na te zabawę którą toczysz .

użytkownik usunięty
Gokussb

1) Zapytałeś się, kto stworzył film.
2) Masz wątpliwości, wysyłasz więc link do artykułu w którym jest odpowiedź.
3) Nie czytasz tego artykułu, kłócisz się jak dziecko.
4) Z jednej strony prosisz o wyjaśnienia, z drugiej każesz spadać na bambus.

Cały Gokus i jego "logiczne rozumowanie".

ocenił(a) film na 10

''1) Zapytałeś się, kto stworzył film.
2) Masz wątpliwości, wysyłasz więc link do artykułu w którym jest odpowiedź.
3) Nie czytasz tego artykułu, kłócisz się jak dziecko.
4) Z jednej strony prosisz o wyjaśnienia, z drugiej każesz spadać na bambus. ''


To są TWOJE wymysły a nie znaleziony realny problem

użytkownik usunięty
Gokussb

Bredzisz.

ocenił(a) film na 10

''Bredzisz. ''
TY bredzisz . To są TWOJE wymysły a nie znaleziony realny problem .

Jeżeli na serio należysz do rocznika 90 jak ja , nie zachowywał byś sie jak psycholog online wytykając błędny . Wytykanie błędów w necie to logika dzisiejszej młodzieży , a nie starszego rocznika z lat 90 .

użytkownik usunięty
Gokussb

Zachowujesz się tak, jakbyś zapomniał, co pisałeś kilka minut temu. Twoje pytanie o to, kto stworzył film jest zatem wymysłem? XD Trzymajcie mnie, bo pęknę ze śmiechu.

ocenił(a) film na 10

''Zachowujesz się tak, jakbyś zapomniał, co pisałeś kilka minut temu. Twoje pytanie o to, kto stworzył film jest zatem wymysłem? XD ''

Nie masz nic innego do roboty po za pisaniem do mnie ?? . Zajmij sie nauką lub pracą i na to przeznacz swoją genialność a nie na INTERNET .

użytkownik usunięty
Gokussb

Twoje wpisy to jakieś potężne urojenia. Skończ się błaźnić.

ocenił(a) film na 10

''potężne urojenia. ''
W potężnym urojeniu to sie urodziłeś i wychowałeś i sam taki jesteś i pozostaniesz .

użytkownik usunięty
Gokussb

Zacznij więcej myśleć i czytać co linkujesz, Sherloku.

ocenił(a) film na 10

i pisze to ktoś kto zabawia sie w psychologa online

użytkownik usunięty
Gokussb

To nie zabawa w psychologa, a dobra rada. Co z nią zrobisz, twoja sprawa.

Gokussb

Jako że w innym temacie wskazałeś użytkownika ar23s, to odpowiem tu. On zwrócił ci uwagę, ponieważ z tego linku, który wysłałeś, wynika co innego. On po prostu sprostował to. Poza tym, wielokrotne podkreślanie, że ktoś jest z danego rocznika <tu wstaw liczbę>, jest po prostu słabe, uwierz. Niczego tym nie udowodnisz.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''On zwrócił ci uwagę, ponieważ z tego linku, który wysłałeś, wynika co innego. On po prostu sprostował to ''
Jego sprostowanie nie uważam za prawdziwe

''Jako że w innym temacie wskazałeś użytkownika ar23s, to odpowiem tu. ''
Dałem ci linka byś zobaczył o co temu typowi chodzi

''uwierz.''
Tobie jestem wstanie uwierzyć ale jemu nie

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Niczego tym nie udowodnisz. ''
Tym NIE ale dałem mu dowód dowód w postaci dwóch linków .

W moim kinie nim zaczął sie film Venom

był napis
Marvel studio zaprasza .

I na stronie internetowej promenada cinema city było mówione o Marvelu , co do tego filmu .

Gokussb

Bo film jest z uniwersum Marvela, jednak wyprodukowany przez Sony. Dlatego.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Wiem kolego . Jednak Ci co zarządzają w moim kinie nie wspomnieli nic o sony , tylko Marvelu .

Gokussb

A to teraz to ich wina, nie twoja ,ach ci źli zarządcy kina

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Wiem że to ich wina jednak szansa by zrozumieli swój błąd jest zerowa . I po seansie każdy z widzów włącznie ze mną był podniecony że to dzieło Marvela .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

i jest możliwość

1 Moje kino gdzie chodze na seansie ma błędne informacje dotyczące Venom , i ci co zarządzają mym kinem takie informacje podali że Venom to dzieło Marvela . I szansa na to by ci zarządzający w mym kinie , zrozumieli swój błąd że to sony a nie Marvel , jest zerowa .

Gokussb

Bu hahaha brak słów!!!!

użytkownik usunięty
Gokussb

Haha, ja wiem, że to po trzech latach, ale naprawdę beka z Ciebie typie ostra, na codzień face to face też się takimi farmazonami ośmieszasz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones