PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011470}

W dobrych rękach

Sen Yaşamaya Bak
6,4 1 177
ocen
6,4 10 1 1177

W dobrych rękach
powrót do forum filmu W dobrych rękach

To jakieś nieporozumienie ,trauma dziecka po stracie ojca ,który nagle odszedł ,matka też odchodzi aby nie widział jej choroby ale już nagle dziecko jest szczęśliwe ,mimo iż nie wie że ojciec wrócił i jest obok ,i o co chodzi z tym puzzlem ojciec dziecka spędził z matką jedna noc bez zobowiązań ,zabrał kawałek puzla i olał babę poznaną w nocy w pubie ,po latach wrócił z tym puzzlem ,nie wytłumaczone dlaczego wtedy odszedł , dlaczego tyle lat trzymał puzzel ,czemu matka umiera ,czemu matka ich olewa i odchodzi czyli robi dziecku to samo co ojciec przed laty . zamiast wzruszyć film mnie zirytował

ocenił(a) film na 3
veyna

Relacja matki i syna- tragedia. Jeśli ktoś się zachwyca głęboką więzią łączącą oboje, jest w błędzie. To chora wież

ocenił(a) film na 6
beaate

Też tak uważam. Film mi się podobał, bo lubię tureckie kino (ale nie to telenowelowe!), główni bohaterowie pełni wdzięku, ale ta relacja matki i syna raczej zbyt ścisła.

beaate

Oczywiście że ta więź jest zbyt zaborcza. Nie.maja nikogo poza sobą... Ale czy to takie odosobnione że samotne kobiety przerzucają całą swoją miłość na dzieci? Myślę że nie. Mnie osobiście jako matki małego człowieka wzruszały ich drobne miłostki. Chociaż owszem masz racje całą relacja jest smutna. Z drugiej strony kto miałby jeszcze w niej być? Rozumiem że rowniesnicy chłopca że szkoły gdyby do niej chodził. A tak? Jest samotna matka czyli marne szanse na stałego partnera który weżnie ja z dobytkiem
Ojciec czy ram rodzice się na nią wypieli jak zaszła w ciążę. Ma tylko przyjaciółkę. Bardzo to smutne

ocenił(a) film na 5
veyna

Z tym puzzlem to też dla mnie nie zrozumiałe ,ale czemu odszedł i już nie wrócił ? Bo to był tylko numerek na jedną noc ,zachował się jak większość facetów po imprezie z nową poznaną laska,czemu matka umiera ?bo jest śmiertelnie chora ,po pewnych scenach
łatwo się domyślić że miała raka płuc.

agnes0074

Też nie czaje czemu miałby go tyle lat mieć chyba że po prostu przechowuje trofea po zalicoznycb panienkach. Może tak być skoro wychodząc wrocil się po coś i coś zgarnął. Cokolwiek.

ocenił(a) film na 7
markisadelioncourt

Przecież nawet w filmie było pokazane, że narysował na tym puzlu buzke i rzucił go na stół. To ona miała puzzel i najwidoczniej w opowieści zwróciła mu na to uwagę więc jej go podał później kiedy postanowił, że wraca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones