PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842425}
4,4 95 791
ocen
4,4 10 1 95791
5,6 53
oceny krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt

... którzy lubią horrory i kino gatunkowe. Miejmy dozę tolerancji i wyrozumiałości dla tej produkcji. Chodźmy wszyscy do kina na ten film, nawet jak trailer nie do końca nam podejdzie. Pokażmy że jest w Polsce popyt na kino gatunkowe. Inaczej już zawsze polscy twórcy będą skazani na kręcenie filmów historycznych, dramatów o smutnej polskiej rzeczywistości albo durnych komedii romantycznych tvn. Odmulmy polskie kino. Jaki by ten film nie był to jeśli będzie miał dobrą frekwencje w kinie sponsorzy i producenci zobaczą że Polacy chcą czegoś więcej. Czemu w innych krajach kręci się kino gatunkowe a u nas mieli w koło macieju te same tematy. Kinomaniacy pokażcie że macie dość !!!

wiewjor

Mylisz pojęcia. Zapłacenie za bilet w kinie za taki film to nie jest popieranie "kina gatunkowego", tylko kiczu i tandety.

ocenił(a) film na 6
wiewjor

Super wpis, całkowicie się zgadzam. Po filmie oczywiście nie ma co oczekiwać cudów jednak jest to pewne odświeżenie. Ja też mam dosyć głupkowatych komedii romantycznych, przygnębiających filmów historycznych i powtarzania przy każdej możliwej okazji po n razy "Znachora", "Kogla-Mogla" czy "Vabanków". To dobre filmy ale ileż to można jedno i to samo. "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jest ciekawy albo przynajmniej oglądalny, w każdym razie warto żeby powstawały u nas też takie filmy

wiewjor

ha ha, niezła reklama vel spam. Ja bym nie poszedl na taki film nawet za 100 zł. Po protu moj sen jest wiecej wart, poduszki rozdaja przed seansami i to jest ok na tego typu produkcje, ale ja wole pospac w domu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones