PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195}

W pogoni za Amy

Chasing Amy
7,0 20 455
ocen
7,0 10 1 20455
7,3 13
ocen krytyków
W pogoni za Amy
powrót do forum filmu W pogoni za Amy

najgorszy Film jaki kiedy kolwiek widziałem a Benn Aflcek w tym filmie wyglądał jak jakiś przeszczep jeśli ktoś oglądał Jeya i cichego boba to na końcu filmu było takie pytanie do Amy dlaczego Miremax nie wykupi praw do pogoni za Amy, a ona wtedy powiedziała że to sie nie nadaję na film i ja to popieram jej zdanie:) kto sie dołącza???

ocenił(a) film na 9
Bartekweb

Nikt sie nie dołączy. Bo większość uważa W pogoni za Amy za najlepszy po sprzedawcach film K. Smitha.
A pisząc " najgorszy Film jaki kiedy kolwiek widziałem " albo szukasz zaczepki przez prowokacje , albo mało w zyciu widziałeś. Przykre.
ps. "kiedy kolwiek" ??? a co znaczy to słowo " kolwiek "

ocenił(a) film na 5
Bartekweb

Ja się dołączam :P

ocenił(a) film na 2
Bartekweb

Ja sie dołaczam.My anty fani tego smiecia musimy sie trzymac razem.Zgadzam sie z toba w 100%

użytkownik usunięty
Bartekweb

Naucz się pisać, małpoludzie, zanim zaczniesz oceniać innych.

ocenił(a) film na 3
Bartekweb

też się dołączę. zanudził mnie na śmierć, aktorzy do bani, naprawdę. prawie jak tania komedia romantyczna.

ocenił(a) film na 3
panna_ill

Tu Smith troche zmienił swoj styl i to niewypalilo

ocenił(a) film na 8
Bartekweb

Właśnie sprawdziłem Twoje oceny filmów. Wcale się nie dziwię,że nie podobał Ci się ten film.
Charmed 10/10,
Hard to kill 10/10;
Step Up 8/10;
Armagedon 9/10;
Wykiwac klawisza 10/10.
Bez dalszego komantarza.......

ocenił(a) film na 9
InSides

Buahaha, teraz to ja już nie wiem kto jest większym ćwokiem, autor tematu czy powyższego posta...

ocenił(a) film na 7
Bartekweb

to tylko oznacza, że bardzo mało filmów w swoim (zapewne krótkim) życiu widziałeś ;o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones