PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 789
ocen
7,2 10 1 77789
6,2 14
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

Oglądając ten film od razu doszedłem do wniosku że jest on ciężki do ogarnięcia i tym samym nużący. Nie oglądałem tego filmu z otwartą gębą jak niektóre. Film sam w sobie był świetny. Poruszał problematykę organizacji terrorystycznych na świecie i to mi się w nim spodobało, lecz tak jak mówię (przynajmniej w moim przypadku) był nużący. Moja ocena końcowa to 8/10 z racji tego że sam pomysł i wykonanie było prześwietne.

ocenił(a) film na 7
Igor32234

Natrafiłem na mój temat teraz, także go odnawiam :D Może będzie z tego jakaś dyskusja.

Igor32234

tylko fan man utd mógł tak napisać ....

Igor32234

Dlaczego ciezki do ogarniecia? :) zaczyna sie w Iraku, informacje znalezione w tym kraju prowadza Leo do Jordanii. Przez nieporozumienie agencja wywiadowcza wyrzuca go z kraju i wraca do Ameryki na krotko. Znajduje sposob na Al Saleema i leci do Dubaju. Potem wraca do Jordanii, skad dalej prowadzi misje ktora rozpoczal w Dubaju. Na pustyni Jordanii konczy sie przygoda :)

ocenił(a) film na 7
Bluescape

Temat założyłem z pół roku temu. Film oglądałem koło godziny 12 i usypiałem przed kompem. Stąd ta opinia :) Wczoraj zerkałem na TVN i przyznam że inaczej mi się go oglądało. Jakoś tak od razu przyjemniej.

ocenił(a) film na 5
Igor32234

To nie zmienia faktu, że film jest okropnie nużący i dłuży się niemiłosiernie, te ponad 2h da się odczuć, niestety. 3 razy się przymierzałem do tego filmu. W końcu wytrzymałem zmuszając samego siebie.

Igor32234

główny problem jaki ten film ma to niewykorzystany świat stworzony w stu procentach można było zbudować dobrą akcję i fabułę trzymającą w napięciu, wyszły na przemian scena akcji i scena która psuje wszystko traci klimat i mam wrażenie scen posklejanych na siłę

ocenił(a) film na 7
norton003

No ja takie odniosłem wrażenie. Przedstawiony świat, muzyka, klimat... Wszystko było zajebiste ale coś mnie nużyło i taka jest prawda niektórym się to spodoba, niektórym nie. Tak jak powiedziałeś, jest to wrażenie scen posklejanych na siłę. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones