PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 768
ocen
7,2 10 1 77768
6,2 14
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

To nie jest " Helikopter w ogniu", ale to naprawdę dobry film. Zastanawiam się, jak Russel Crowe mógł zagrać takiego wieprza, ale też nieźle wyszło.

ocenił(a) film na 8
meridian

Obejrzałam 5 filmów z Di Caprio : Titanic, Gangi Nowego Jorku, Infiltracja, Incepcja, W sieci kłamstw. 3 ostanie w tym roku. I stwierdzam że to jedne z lepszych filmów. Mam ochotę poznać w szerszym zakresie poczynania Pana Di Caprio na planie filmowym, bo tak jak kiedyś kojarzył mi sie z kochasiem z Titanica i skeczem ANI MRU MRU- TOFIK, to teraz naprawdę lubię jego postacie.
A film naprawde warty obejrzenia, ciekawa fabuła, niezłe kino akcji, świetny reżyser i ciekawa obsada aktorska: Russel Crowe, Di Caprio, Mark Strong.

marcheweczka

Rewelacyjna jest scena jak Crowe gada przez komórkę, robi owsiankę i "ratuje świat". Film niezły, jeśli chodzi o kino szpiegowskie. W końcu ktoś zreflektował, że CIA mogłaby sobie jedynie w piłkarzyki pograć, gdyby nie rezydencji wywiadu z państw, gdzie dzieje się akcja. Zresztą każda organizacja szpiegowska jest de facto organizacją przestępczą, gdyż wykrada tajemnice państwowe, łamiąc prawo. W tym filmie mistrzem planu jest Strong. Genialna rola !

likenewspaper

..gdyby nie rezydenci, a nie rezydencji...aaaa wykoślawiło się aaa :)

ocenił(a) film na 8
likenewspaper

Moim zdaniem wszyscy trzej zagrali świetnie. A to co mnie szczególnie ujęło to, wiarygodność tej zakulisowej atmosfery, charakteru powiązań z arabami. To pozytywnie odróżnia ten film od innych "arabskich".

marcheweczka

oglądnij wyspę tajemnic z 2010 z DiCaprio.. polecam

ocenił(a) film na 9
marcheweczka

Krwawy diament jest bardzo dobry z DiCaprio

ocenił(a) film na 7
Morgoth

Zgadzam się, również polecam "Krwawy diament". Moim zdaniem dużo lepszy niż "Incepcja" i "Wyspa tajemnic". I ja muszę przyznać, że DiCaprio jest bardzo pracowity i kiedyś będzie można prawdopodobnie powiedzieć, że to jeden z najważniejszych aktorów hollywoodzkich końcówki XX i XXI wieku.

ocenił(a) film na 8
marcheweczka

DiCaprio od zawsze był genialnym aktorem (od Co gryzie Gilberta...?). Nie wiem skąd taka opinia o nim, że niby kochaś z Titanica? W Titanicu zagrał rewelacyjnie jak i w pozostałych filmach. Gdybym miał Ci polecić z nim filmy to musiałbym wypisać tutaj wszystkie tytuły:)

ocenił(a) film na 8
meridian

Prawda jest taka, że DiCaprio to świetny lecz niedoceniony aktor, bardzo się wyrobił przez ostatnie lata, tylko czekać jak akademia przyzna mu Oscara a ma ku temu szansę grając główną postać w nowym filmie Eastwood'a pt. J.Edgar
http://www.filmweb.pl/film/J.+Edgar-2011-564833

ocenił(a) film na 8
meridian

Jestem tego samego zdania. Leo "gra" coraz lepiej.

meridian

Aviator bo jak widzę nikt jeszcze nie wspomniał a był tam bliski do zdobycia Oskara.Fajny film też z nim ,,złap mnie jeśli potrafisz,, chociaż jak dla mnie najlepszą kreacje stworzył w Infiltracji;)
A co do tego filmu również kapitalnie wypada,
bardzo fajna rola Marka Stronga;)

ocenił(a) film na 10
meridian

zgadzam sie że dicaprio jest dobrym aktorem i mimo że przez dłuższy czas był "obciążony Titaniciem" to teraz ludzie juz nie kojarza go tylko z tym filmem a to duży plus dla niego ,russel crowe nie pasuje mi do tej roli pewnie przez gladiatora ..... a tak to film ciekawy

ocenił(a) film na 8
xenony

dicaprio ma naprawde dobre filmy wzystkie ktore widziale podobaly mi sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones