PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 806
ocen
7,2 10 1 77806
6,2 14
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

Ledwo OK

ocenił(a) film na 5

Niby jest główny wątek, ale film wyreżyserowany jest tak chaotycznie, że sprawia wrażenie jakby go nie było. Oglądając ma się dziwne uczucie, że film jest o niczym. Pourywana akcja nie porywa, wręcz nudzi. Sztuczny i bez klimatu. Tematycznie bardzo podobny do Spy Game, ale do pięt mu nie dorasta.

ocenił(a) film na 5
bomba105

Zapomniałem napisać dlaczego OK.
Za DiCaprio, który jednak wczuł się w rolę, czego nie można powiedzieć o Crowe, oraz za w sumie niezłe kino akcji, tyle że bez pomysłu.

ocenił(a) film na 6
bomba105

Och zgadzam się w 100%. Idealnie to opisałeś.

bomba105

Idealnie opisane i idealne bledy ortograficzne ( nie pisze o polskich znakach bo niektorzy nie maja ich tak jak ja gdyz mieszkam w Spain i mam hiszpanska klawe bez polskich liter) ale wstyd i hanba Wiecej komentarzy analfabetow da super wyraz polskiej inteligencji heh

A co do filmu to dalam 8 gdyz jest OK Ja mam do czynienia z tymi arabami marokami etc to glupi narod i fanatyczny co smieszniejsze na prawde nie cierpiacy amerykanow Zal !!!

ocenił(a) film na 5
Darkcassandra

Gdzie ty widzisz choćby jeden błąd?

ocenił(a) film na 5
Darkcassandra

"w Spain i mam hiszpanska klawe bez polskich liter"

Widzę, że inteligencją nie grzeszysz, a już na pewno, minimalną wiedzą informatyczną...

"Ja mam do czynienia z tymi arabami marokami etc to glupi narod i fanatyczny co smieszniejsze na prawde nie cierpiacy amerykanow Zal !!!"

Ten komentarz jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Darkcassandra

Ta stronka jest na temat filmow, nie ortografii. To po pierwsze.
Wyraz "ŻAL" uzywaja w zdecydowanej wiekszosci dzieci z gimnazjum, wypowiadajac sie o Dodzie. Co robisz zatem dzieciaku tak daleko od kraju?? (pytanie retoryczne)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones