PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 806
ocen
7,2 10 1 77806
6,2 14
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

Szczególnie przedstawienie szefa głównego bohatera i ich wzajemnego
stosunku... Ale jak już powiedziałem, film jest bardzo naiwny. Z drugiej
strony co to ma znaczenie, skoro dobrze się go ogląda?

użytkownik usunięty
janko_bzykant_

Niesamowite, bzykant napisał sensowny i zgodny z prawdą komentarz, a jednocześnie udało mu się nikogo nie obrazić. Ale w sumie co z tego.

Film świetny, Mark Strong boski. 8/10

ocenił(a) film na 8

Jeśli się wysilisz i przełamiesz w sobie barierę nieuzasadnionej nienawiści, to dostrzeżesz, że zawsze piszę z sensem (chyba, że nie - tutaj można zastosować paragraf 22) i nigdy nie starałem się kogoś na FW obrazić.

użytkownik usunięty
janko_bzykant_

Robisz to w każdym swoim poście, ale jeśli się wysilisz, nabierzesz choć trochę ogłady i dystansu i przestaniesz obrzucać inwektywami każdego z kim rozmawiasz, innym będzie łatwiej dostrzec nieskończony sens i głębię twoich wypowiedzi.

Janko, przestraszyłem się widząc, że napisałeś temat na forum jednego z lepszych filmów, jakie oglądałem w zeszłym roku...

Ale widzę, że ci się podobał ;) Zresztą - czy Leo DiCaprio gra w słabych filmach, hm?

ocenił(a) film na 6
Sawyer

Niestety wbrew pozorom i Twojej opinii - gra głównie w słabych, bądź średniakach.

Bobby_G

Infiltracja... Krwawy Diament... Droga do Szczęścia... Aviator... Gangi Nowego Jorku... Złap mnie, jeśli potrafisz... W sieci kłamstw... Słabe filmy, oj słabe...
Nawet znienawidzony przez wszystkich Titanic jest świetnym filmem... przynajmniej moim zdaniem...

Sawyer

Wogóle to Spielberg, Scorsese, Cameron , Holland, Alen, Mendes robią kino klasy B........

ocenił(a) film na 8
agnieszka_26

A Jezus był leszczem, który szlajał się po ulicach i gadał bzdury o braterstwie wszystkich ludzi. Wszystko można ubrać w inaczej brzmiące słowa.

ocenił(a) film na 5
Sawyer

Infiltracja i Aviator to tragicznie nieciekawe filmy. Złap mnie jeśli potrafisz... mnie się podobał. W sieci kłamstw obejrzę wkrótce:)

ocenił(a) film na 8
ichris

Nie mam pojęcia dla czego uważasz infiltracje i aviatora, za tragicznie nudne filmy... naprawdę tego nie rozumiem. Znaczy to nie tak. Może i rozumiem, ale brakowało mi słów, a nie chciało mi się nad tym dłużej myśleć - to jest nad dobraniem lepszych słów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones