PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 768
ocen
7,2 10 1 77768
6,2 14
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

piątek, 30.09 22:30 -> TVN
;)

Maddie__

Warto stracić dwie godziny na ten film?

matix755

Film warto obejrzeć, tylko nie wiem czy koniecznie w telewizji. Według programu na stronie TVNu film ma się zakończyć o 1:00...

Maddie__

Zgaduję, że będzie milion reklam, bo przecież tvn ma w dupie widzów i tnie filmy jak jasna cholera. Może lepiej nagrać i obejrzeć w innym terminie?

yossarian1

taaaaak...

Maddie__

21.55 i film się zaczyna? ponad pół godziny przed planowanym "rozkładem"?

ocenił(a) film na 7
damian67

Planowany na 22:30 to on był według Filmwebu - zresztą to nie pierwszy błąd w rozkładzie, który widzę. W zwykłym, drukowanym programie wszystko jest tak jak powinno, tak samo w rozkładzie dostępnym poprzez Dekoder Cyfrowego Polsatu czy wielu programach dostępnych online.

SilesiaVratislavia

sugerowałem się programem dostępnym na telemagazyn pl :)

SilesiaVratislavia

W dodatku tv do gazety tez mam o 22.30. Nie wiem czy to nie przez to ze zawiesili ten serial "Wszyscy kochają Romana'' bo ponoc mieli to zrobic a nie ogladalem wczesniej tvn. Przelaczylem o 22.30 a tam juz film trwa w najlepsze.

tralalakotkidwa

według tvn.pl film miał zacząć się o 22:30..
Nie wiem jak to w końcu było, darowałam sobie. W końcu już go raz oglądałam.

ocenił(a) film na 7
damian67

Dla przykładu zobacz program na dzisiaj dla kanału TVP 2 ^^ O 20:05 zaczyna się odcinek "Na dobre i na złe", który według programu Filmwebu potrwa, aż do 23 ^^ Dwa odcinki "Kocham Cię Polsko", które powinny być pomiędzy tymi godzinami najwyraźniej wyszły się przewietrzyć ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones