plakat filmu Wielka przygoda Pee Wee Hermana

Wielka przygoda Pee Wee Hermana

Pee-wee's Big Adventure
6,1 2 626
ocen
6,1 10 1 2626
2 621
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"type":"film","id":8589,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wielka+przygoda+Pee+Wee+Hermana-1985-8589/tv","text":"W TV"}]}
Wielka przygoda Pee Wee Hermana
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Specjalnie skonstruowany rower Pee Wee Hermana (Paul Reubens) zostaje skradziony. Zrozpaczony właściciel jest przekonany, że winny temu jest jego wróg, Francis (Mark Holton). Aby wykryć złodzieja, wzywa na pomoc swych przyjaciół. Wskazówką służy mu wróżka (Erica Yohn), która twierdzi, że wie, gdzie znajduje się zguba. Pee Wee wyrusza naSpecjalnie skonstruowany rower Pee Wee Hermana (Paul Reubens) zostaje skradziony. Zrozpaczony właściciel jest przekonany, że winny temu jest jego wróg, Francis (Mark Holton). Aby wykryć złodzieja, wzywa na pomoc swych przyjaciół. Wskazówką służy mu wróżka (Erica Yohn), która twierdzi, że wie, gdzie znajduje się zguba. Pee Wee wyrusza na poszukiwania. Towarzyszy mu Mickey (Judd Omen), zbiegły więzień. Kiedy docierają do Teksasu, okazuje się, że piwnica, w której miał znajdować się jego rower nie istnieje.

Wielka przygoda Pee Wee Hermana zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.