Odtwórz Zwiastun nr 1 1:59
Film

Big Trouble

2002 1 godz. 25 min.
6,2 2 738
ocen
6,2 10 2738
977
chce zobaczyć
{"id":"4184","linkUrl":"/film/Wielkie+k%C5%82opoty-2002-4184","alt":"Wielkie kłopoty","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/41/84/4184/7147889.2.jpg"}
Walizka zawierająca bombę o wielkiej sile rażenia pojawia się na lotnisku. Dalsza droga wedruje do pewnej knajpki.... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Wielkie kłopoty
Wielkie kłopoty (2002) Zwiastun nr 1 1:59
Wielkie kłopoty | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2002 | Film Walizka zawierająca bombę o wielkiej sile rażenia pojawia się na lotnisku. Dalsza droga wedruje do pewnej knajpki. Oczywiscie lokal należy do rosyjskich handlarzy bronią. W wyniku zbiegów okoliczności wokół niebezpiecznego przedmiotu wybucha zamieszanie, w którym uczestniczy wiele przypadkowych i nie tylko osób: dwóch zabójców, para nastolatków, agenci FBI, a także: włóczęga o sile Herkulesa, szantażowany przez mafię biznesmen, znudzona żona i sfrustrowany reklamiarz. Ostatecznie walizka dostaje się w ręce dwóch drobnych opryszków. A oni po prostu wsiadają z nią na pokład samolotu.

Walizka zawierająca bombę o wielkiej sile rażenia pojawia się na lotnisku. Dalsza droga wedruje do pewnej knajpki. Oczywiscie lokal należy do rosyjskich handlarzy bronią. W wyniku zbiegów okoliczności wokół niebezpiecznego przedmiotu wybucha zamieszanie, w którym uczestniczy wiele przypadkowych i nie tylko osób: dwóch zabójców, paraWalizka zawierająca bombę o wielkiej sile rażenia pojawia się na lotnisku. Dalsza droga wedruje do pewnej knajpki. Oczywiscie lokal należy do rosyjskich handlarzy bronią. W wyniku zbiegów okoliczności wokół niebezpiecznego przedmiotu wybucha zamieszanie, w którym uczestniczy wiele przypadkowych i nie tylko osób: dwóch zabójców, para nastolatków, agenci FBI, a także: włóczęga o sile Herkulesa, szantażowany przez mafię biznesmen, znudzona żona i sfrustrowany reklamiarz. Ostatecznie walizka dostaje się w ręce dwóch drobnych opryszków. A oni po prostu wsiadają z nią na pokład samolotu.

boxoffice
$8 493 890 na świecie
$7 267 307 w USA
$1 226 583 poza USA
budżet
$40 000 000
studio
Touchstone Pictures (przedstawia) / Jacobson Company, The / Sonnenfeld Josephson Worldwide Entertainment / Więcej...
data produkcji
2002
tytuł oryg.
Big Trouble
inne tytuły
Wielkie kłopoty Polska
Więcej...
Początkowo w rolę Jenny Herk miała wcielić się Katie Holmes.
Film kręcono w Miami (Floryda, USA).
Film miał być wypuszczony pod koniec 2001 roku. Jednak z uwagi na wydarzenia września tamtego roku doszło do tego w następnym roku. Pryczyną tego było to, iż w filmie pojawiają się terroryści.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • dlaczego tak nisko oceniliście ten film ?!? 

  Rott

  To jest rewelacyjna komedia !

 • Fani "Aligatorów" najlepsi

  shymm ocenił(a) film na 5

  :)

 • Zaskakująco dobry

  kangur_msc_CM ocenił(a) film na 7

  Jak dla mnie bardzo zabawna, odprężająca komedia. Trochę w tym motywów na modlę Tarantino i Ritchiego – natłok bohaterów, specyficzny sposób prowadzenia akcji i ten humor. Tyle, że to po pierwsze nie ta klasa, bo drugie wszystko utrzymano w lżejszej, niemalże familijnej, tonacji. No i wreszcie ... więcej

 • 4/10 maksymalnie 

  bobo303 ocenił(a) film na 4

  Tylu dobrych aktorów, reżyser. Ta komedia to mały niewypał. Mało śmieszny i kupy i kupy się nie trzyma. Oglądałem dużo komedii omyłek, ale to jest małe nieporozumienie. Naprawdę był potencjał. Sama gra aktorów i kilka udanych scenek. Ale to zdecydowanie za mało, żeby uratować ten film.

  2
  • Bardzo zabawna komedia

   velandil ocenił(a) film na 8

   Pozytywne zaskoczenie, momentami trudno powstrzymać się od głośnego śmiechu. "Głupia" komedia bez tandety, doskonała rozrywka.

   1