PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
1,0 2
oceny krytyków
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

ten film nie jest w ogole wiarygodny. zarowno jesli chodzi o gre aktorska, ja i fabule, ktora jest mocno naciagana. oczywiscie, pomysl wydaje sie byc dosc ciekawy do wykorzystania (mowie tu o zjawisku niewytlumaczalnego powiazania emocjonalnego blizniat,ktorzy nawet bedac daleko odczuwaja cos jednoczesnie). niestety, w tym filmie ludzie nic sobie nie robia z tego ze zostaja im odciete konczyny (nie wspominajac oczywiscie o tych, ktorym one same odpadaja(???)), po prostu zakladaja protezke,myk myk, i jest w porzadku. pan zabojca w ogole sie nie przejal,nawet zdawal sie tego nie zauwazac (a tak apropos: jak jej sie udalo uciac te kosc??). do tego bardzo pobieznie potraktowani bohaterowie, motyw zabojcy, no i zdjecia - chaotyczne i momentami jakies.. przesadzone. ee,rzadko to mowie,ale szkoda czasu na ten film.

ocenił(a) film na 4
seszka

Gdy tak oglądałem ten film, miałem wrażenie jakby autorzy zmarnowali pomysł. Na kanwie idei tego powiązania emocjonalnego, udało mi się nawet wymyślić historyjkę, która mogłaby z powodzeniem zostać przerobiona na epizod "Opowieści z krypty", "Po tamtej stronie", czy innej produkcji tego typu (po odpowiednim dopracowaniu oczywiście).
Zgadzam się - nie warto. :

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones