PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786080}

Winni

Den skyldige
7,0 22 744
oceny
7,0 10 1 22744
7,0 32
oceny krytyków
Winni
powrót do forum filmu Winni

Wow, mocne. 9/10

ocenił(a) film na 9

Jestem pod wrażeniem. Duńczycy mogą być z siebie dumni. Mimo, że gra jeden aktor w całym filmie, raptem dwa razy wstał z krzesła, resztę rozmawiał przez telefon, budżet to chyba 1000 euro za sam rachunek telefoniczny i jeszcze film Duński trwający niecałe półtorej godziny, to jest to na prawdę dobry i trzymający w napięciu thriller. Trzeba to zobaczyć, rewelacja, polecam.

ocenił(a) film na 8
dejvofficial

Wstał dokładnie siedem razy xd

ocenił(a) film na 8
dejvofficial

Wstrząsający dramat/thriller, 8/10, praktycznie jest to "teatr jednego aktora", zagrany rewelacyjnie, ze świetnym scenariuszem i zaskakującym zwrotem akcji. Cisza w filmie jest dodatkowym atutem - jeszcze potęguje napięcie. Film nie epatuje obrazem, ale sprawia, że wyobraźnia działa na pełnych obrotach.... aż do bólu. Tematyka ciężkiego kalibru nawet jak na skandynawskie kino. Z trudem można się otrząsnąć na tyle, by po końcowych napisać wstać z kanapy. Jednak warto na niej zasiąść i oglądnąć.

użytkownik usunięty
dejvofficial

Nie zgodzę się. Wg mnie scenariusz jest nielogiczny i słaby. Zachowanie głównego bohatera kompletnie nie trzyma się kupy i jest strasznie naciągane. Fajny początek, potem już coraz słabiej i słabiej.

ocenił(a) film na 8

Ja zaś się z Tobą nie zgodzę, trzyma w napięciu to końca, a na końcu wyciska łzy, bo widz (przynajmniej ja) czuje jakby to wraz z bohaterem przeżył i doszedł do powiedzmy szczęśliwego końca, ale jakim kosztem...

ocenił(a) film na 7
dejvofficial

Owszem, widzimy przez 99% czasu jednego aktora, ale nie powiedziałym, że "zagrał tylko jeden" :) dla matki i córki oraz innych postaci też należą się ukłony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones