Witaj w domku dla lalek

Welcome to the Dollhouse

1995 1 godz. 28 min.
7,3 3 561
ocen
7,3 10 3561
4 220
chce zobaczyć
7,8 5
ocen krytyków
{"rate":7.8,"count":5}
{"type":"film","id":36663,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Welcome+to+the+Dollhouse-1995-36663/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Witaj w domku dla lalek
 • blankablanka ocenił(a) ten film na: 9

  Niewiele jest filmów poruszających tematykę ludzi brzydkich w społeczeństwie. Poza "Witaj w domu dla lalek" do głowy przychodzi mi jedynie Dzwonnik z Notre-Dame. Znacie jakieś inne tytułu odnoszące się do wspomnianej kwestii? Będę wdzięczna za podanie. Pozdrawiam!

 • blankablanka To ja dodam jeszcze "Skrawki", film który aż epatuje brzydotą. Do tego "Człowiek słoń" Lyncha, "Maska" z Cher, "Dziwolągi".

 • Vanillia ocenił(a) ten film na: 10

  blankablanka May oraz The Excision

 • MyNameIsDeath ocenił(a) ten film na: 7

  Vanillia Ani May ani bohaterka The Excision nie były brzydkie...

 • Vanillia ocenił(a) ten film na: 10

  MyNameIsDeath Ale były osobliwe.

 • MyNameIsDeath ocenił(a) ten film na: 7

  Vanillia I osobliwie atrakcyjne (patrz: scena, w której May odwiedza Jeremy'ego Sisto i jego nową pannę)

 • Vanillia ocenił(a) ten film na: 10

  MyNameIsDeath To już zależy od prywatnych upodobań. Jest spore gremium ludzi, którzy uznali by je za odstręczające, tak samo jak na pewno znalazł by się zwolennik wizualności Heather Matarazzo jako Dawn, choć grała ona dziecko (będąc dzieckiem), więc byłoby to niepokojące. Nie wpasowują się w klasyczny szablon atrakcyjności. Tylko osoby o niecodziennym guście uznają, że są intrygujące. Mi akurat kreacja May się bardzo podobała. Za to Pauline była odrażająca, fenomenalnie odrażająca. Charlize Theron w Monster, choć piękna, naprawdę wiarygodnie wyglądała paskudnie z paskudnym wnętrzem.

 • blankablanka Moze trochę pasuje tutaj Napoleon Dynamite? CHociaż bardziej chodzi o innośc, nie o brzydotę (tytułowa bohaterka nie wydaje mi sie brzydsza od innych dzieci).