PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36663}

Witaj w domku dla lalek

Welcome to the Dollhouse
7,3 4 098
ocen
7,3 10 1 4098
7,8 13
ocen krytyków
Witaj w domku dla lalek
powrót do forum filmu Witaj w domku dla lalek

Niewiele jest filmów poruszających tematykę ludzi brzydkich w społeczeństwie. Poza "Witaj w domu dla lalek" do głowy przychodzi mi jedynie Dzwonnik z Notre-Dame. Znacie jakieś inne tytułu odnoszące się do wspomnianej kwestii? Będę wdzięczna za podanie. Pozdrawiam!

blankablanka

To ja dodam jeszcze "Skrawki", film który aż epatuje brzydotą. Do tego "Człowiek słoń" Lyncha, "Maska" z Cher, "Dziwolągi".

ocenił(a) film na 10
blankablanka

May oraz The Excision

ocenił(a) film na 7
Vanillia

Ani May ani bohaterka The Excision nie były brzydkie...

ocenił(a) film na 10
MyNameIsDeath

Ale były osobliwe.

ocenił(a) film na 7
Vanillia

I osobliwie atrakcyjne (patrz: scena, w której May odwiedza Jeremy'ego Sisto i jego nową pannę)

ocenił(a) film na 10
MyNameIsDeath

To już zależy od prywatnych upodobań. Jest spore gremium ludzi, którzy uznali by je za odstręczające, tak samo jak na pewno znalazł by się zwolennik wizualności Heather Matarazzo jako Dawn, choć grała ona dziecko (będąc dzieckiem), więc byłoby to niepokojące. Nie wpasowują się w klasyczny szablon atrakcyjności. Tylko osoby o niecodziennym guście uznają, że są intrygujące. Mi akurat kreacja May się bardzo podobała. Za to Pauline była odrażająca, fenomenalnie odrażająca. Charlize Theron w Monster, choć piękna, naprawdę wiarygodnie wyglądała paskudnie z paskudnym wnętrzem.

blankablanka

Moze trochę pasuje tutaj Napoleon Dynamite? CHociaż bardziej chodzi o innośc, nie o brzydotę (tytułowa bohaterka nie wydaje mi sie brzydsza od innych dzieci).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones