Reżyser planuje zrobić dwie wersje filmu: od 13 i dla dorosłych. Przynajmniej w końcu będzie krew, gdy się leją.
Tak, czytałem o tym. To tylko pomysł Jackmana. Aczkolwiek mam nadzieję, iż będą takie dwie wersje filmu. Z chęcią obejrzałbym obydwie (o ile film będzie dobry :3). Szkoda tylko, że reżyserem nie jest już Aronofsky. A szkoda. W każdym razie cały czas czekam.
wątpię by była na to szansa. Z resztą wolał bym żeby fabuła była dojrzała skierowana do starszego widza. (A nie tylko fanów komiksów)w sumie marzył by mi się film o Loganie, mroczny jak "Watchman" ale to moje zdanie.
Było by pro-zajebiście ale nawet jakby powstały dwie wersje to tak jak w przypaku innych tak robionych filmów ludzie którzy przed premierą obejrzą dwie wersje filmu mówią która lepsza i do kin oficjalnie wchodzi ta lepsza. Ale zajebiście by było jakby (jak to mówi ten niedoje* klocuch) krew się sypała xD.