PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107310}

Wredne dziewczyny

Mean Girls
6,3 123 016
ocen
6,3 10 1 123016
6,6 18
ocen krytyków
Wredne dziewczyny
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny

Oglądałam zarówno "Wredne dziewczyny" jak i "Pamiętnik", które powstały w tym samym roku. Rachel zagrała dwie zupełnie inne postacie, dzięki czemu można powiedzieć, że jest bardzo utalentowaną aktorką.:)

Rachel to jedna z moich ulubionych aktorek, jest niesamowita :D
w tym filmie zawsze rozwala mnie też Amanda - jedna z jej pierwszych ról i już jest świetna, można uwierzyć w jej głupotę i debilizm :P

ocenił(a) film na 6
yootsuu

Przez tę rolę długo się nie mogłam przekonać do Amandy ;p
Rachel jest tak piękna, że aż mnie zazdrość zżera ;p

kwestiawyboru

oj, jest - w każdym kolorze włosów, każdej roli wygląda pięknie! chociaż myślę, że w tym filmie wygląda gorzej niż w 'Pamiętniku' czy późniejszych, jak 'I że cię nie opuszczę' :)

ocenił(a) film na 6
yootsuu

Ale w Pamiętniku nie dość, że wyglądała jak wyglądała to jeszcze grała z jedynym aktorem na ktorego patrze i nie moge sie oderwac ;D ma farta ;) faktycznie w tym blondzie jej tak mdlo bylo

kwestiawyboru

aaaach, Ryan... taaak, to był wielki plus tego filmu! już pomijając przepiękną fabułę. :D
jej jest chyba najładniej w ciepłym/rudawym brązie.

ocenił(a) film na 6
yootsuu

w ciemnych tez jej ladnie bo kolor podkresla oczy ;D

kwestiawyboru

o, np. tu: http://1.fwcdn.pl/ph/81/29/118129/100821.1.jpg :D

ocenił(a) film na 6
yootsuu

Dokladnie! ;D

użytkownik usunięty
kwestiawyboru

Ona ma niebieskie oczy i jasną karnację,więc wygląda blado i mdło w ciemnych włosach

użytkownik usunięty
kwestiawyboru

Nie zgadzam się.W blondzie wyglądała zjawiskowo ,a w ciemnych pospolicie i nijako.To w ciemnym wyglądała mdło i bez wyrazu ,bo ma zbyt jasną karnację do tego koloru,jej kolorystyka oczu nie pasuje do ciemnych włosów.W ciemnych wyglada jak w peruce .Blond rozpromieniał jej twarz i podkreślał niebieskie oczy.

ocenił(a) film na 6

ale pierdo*lamento

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones