PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733405}

Wybawienie

Flaskepost fra P
7,0 21 597
ocen
7,0 10 1 21597
5,5 4
oceny krytyków
Wybawienie
powrót do forum filmu Wybawienie

7.5/10

ocenił(a) film na 7

Chyba najlepsza część z trylogii... bardzo ciekawa postać złego bohatera... świetnie poprowadzone wydarzenia i ten klimat z poprzednich części utrzymany wzorowo... mam nadzieję, że będzie kolejna odsłona... Polecam gorąco !

reptile2006

Jak dla mnie zbyt sztampowe zakończenie. 90% thrillerów się kończy w taki sposób.

ocenił(a) film na 3
reptile2006

Ta część najgorsza ze wszystkich, nudziłam się przez cały seans. " Zabójcy bażantów" najlepsze, tego nic nie przebije

reptile2006

Czyli,że to kolejna część? Można prosić o tytuły-chronologicznie podane-poprzednich części?

ocenił(a) film na 7
Andreaszczecin

"Kobieta w klatce", "Zabójcy bażantów"

reptile2006

Dzięki!

ocenił(a) film na 5
reptile2006

Można iść na to bez znajomości poprzednich części? Czy warto przedtem jednak sięgnąć po wcześniejsze?

ocenił(a) film na 7
Diana

Raczej można... każda część średnio wiąże się z poprzednimi, poza postaciami występującymi w filmie... powiązania te nie są jednak na tyle poważne by koniecznie oglądać chronologicznie... mimo to polecam obejrzenie wszystkich części.

ocenił(a) film na 5
reptile2006

Dzięki. Jasne, chętnie obejrzę poprzednie części. Ale akurat wybrałabym się jutro do kina i nie wiedziałam, czy koniecznie muszę nadrabiać wszystko przed seansem.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 7
reptile2006

nie ogladalem poprzednich czesci ale film mi sie bardzo podobal, lubie takie kryminaly :) na finalowej scenie mialem takie same uczucia i emocje jak w finalowej scenie z "siedem", to chyba najlepsza recenzja

ocenił(a) film na 9
reptile2006

Jestem swiezo po seansie mega mi się podobał cały czas było napięcie! Świetna fabuła zresztą jak w każdej części!! Uwielbiam ten duet! Skandynawia rządzi najlepsze kryminały thrillery!!! Czemu jest taki mały popyt na takie kino- dobre kino ?!!!

ocenił(a) film na 4
reptile2006

Najlepsza ? :D O w mordę to nie chcę wiedzieć jakie były inne. Film od samego początku przynudza. Już chciałem go wyłączyć ale postanowiłem jeszcze trochę wytrzymać no i zaczął się rozkręcać. No i zaczyna się akcja w szpitalu rozwalająca mnie totalnie. Przez cały film jest pokazywana głupota policji ale to co odpierdzielili w szpitalu przebiło wszystko. Ochrona siedząca gdzieś w szpitalu a nie przy drzwiach Eliasa. Rozmowa przez telefon Carla i Assada a gdy pojawia się Johannes za szybą wskazywanie palcem zamiast dalsza rozmowa... itd. Fabuła może daje radę ale został skopany po całości.

ocenił(a) film na 1
reptile2006

Chyba oglądaliśmy inny film. Dawno żaden film tak mnie nie obraził jak "Wybawienie". Scena w szpitalu gdzie policja pilnuje korytarza kilka pięter niżej niż leży chroniony pacjent. Wszyscy mają ze sobą łączność ale biegają w różnych kierunkach. Gość ze strzykawką załatwia gliniarzy z bronią jeden po drugim. Ojciec dzieci widzi że idzie do niego gość z nożyczkami a ten spokojnie czeka aż mu strzeli pod żebro...... katastrofa. Film dla fanów horrorów z cyklu "rozdzielmy się"

ocenił(a) film na 8
Patolog_1640

gdzie mozna obejrzec online??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones