PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107970}

Wygraj randkę

Win a Date with Tad Hamilton!
5,8 17 153
oceny
5,8 10 1 17153
Wygraj randkę
powrót do forum filmu Wygraj randkę

milutki filmik z beznadziejnym zakończeniem, kocha sie w tamtym i 'nagle' uświadamia sobie, że kocha tego drugiego?? bez sensu...
i tyle :)
aa jeszcze jedno: Ted bardzo przystojny ;)

smerfetka

...ale Pete przystojniejszy... ;)

Tena

Trzeba by ankietę wśród dziewcząt przeprowadzić:)

ocenił(a) film na 7
Jean_Paul

Większość zaszalała by raczej z gwiazdorem

smerfetka

kwestia gustu ;) a filmowy Ted ma minusa bo chodzi z Fergie :P

smerfetka

ale mnie wprowadzilyscie w blad swoimi komentarzami :(
przecczytalem tylko ze beznadziejne zakonczenie i juz sobie pomyslalem ze nie bedzie tak zwanego happy endu (tylko takie filmy lubie bo sa takie "zycioew") i ciagle mysalem ze Pit sie zastrzeli czy blondynka zmieni znowu zdanie i wroci do Teda... a tu dupa... :(
zakonczenie niedosc ze tragiczne to podwojnie mnie odrzucilo

film taki sobie mozna obejrzec jak niema nic ciekawszego

Qboss

przepraszam za wprowadzenie w błąd ;)
też lubię "życiowe" zakończenia, takie filmy lepiej się zapamiętuje ;)

ocenił(a) film na 7
smerfetka

zgadzam sie ze Pete przystojniejszy... i zgadzam sie ze beznadziejne zakonczenie... takie nie trzymajace sie kupy... lepiej juz by bylo zeby zostala z Tedem... ale coz ja nie jestem scenarzytka...;]

Maggie_oO

Zgadzam się, no ale to takie pseudo-romantyczne miało być, że takie prawdziwe uczucie oprze się nawet pokusie bycia z kimś sławnym

ocenił(a) film na 8
smerfetka

miłosne zakończenie a nie beznadziejne albo jesteś w innym świecie - nie jesteś w moim typie ;) i wydaje mi się, że miłość według Ciebie nie jest najważniejsze w życiu ogólnie tak mówiąc - to na tyle

pozdrawiam

alo19

moje przekonania nie mają tu nic do rzeczy (zresztą to bzdura co opowiadasz...)
po prostu ta dziewczyna była nielogiczna i niezdecydowana

smerfetka

Hm...NIe oglądałam filmu, ale kogo wybrała? Teda? :P

Ciuszek

tego swojego przyjaciela

smerfetka

Łeee....:(
No, cóż on nie jest taki przystojny...Ona tez nie jest jakoś zjawoskowo piękna....:p

Ciuszek

Ale słodka była, miła buźka

smerfetka

Faktycznie zakończenie było beznadziejne. A wiecie kogo mi przypomina Ted? Małaszyńskiego. Chociaż Małaszyśńki mi sie nie podoba ale jest do niego naprawdę podobny. Czy ktoś to zauważył? :P

ankax2626

Mi!!! Od razu jak go zobaczyłam, bardzo przypomina mi Pawła Małaszyńskiego, mimika, gesty.. spojrzenie ;)

ocenił(a) film na 9
kathy6

Ted zdecydowanie jak lepsza wersja Mikołaja Krawczyka!!!

ocenił(a) film na 6
ankax2626

Ja też od razu zauważyłam podobieństwo do Malaszyńskiego. I oczywiście Rossie powinna być z nim, a nie z tym przychlastem z supermarketu. :/ Jestem ogólnie zawiedziona, film bardziej by mi się podobał, gdyby zakończeniem był piękny związek dziewczyny z prowincji i hollywoodzkiego aktora. :P 6/10

nathalie_paradis

Wy naprawdę z tym wyglądem? A może byście zwrócili uwagę choćby na to, jak Pit zachowywał się wobec Rosi, a jak Tad? Nie wiem, tylko wygląd ma znaczenie, jak ten jest "pikny", to ona jest głupia, bo wygrała brzydszego? (dla mnie akurat Thoper jest przystojniejszy;)) Tad był przesłodzonym, trochę głupkowatym kolesiem, walił "śmiesznymi" tekścikami, robił z siebie lovelasa... Przy scenie w samolocie miałam ochotę go stamtąd wykopać i już nie zobaczyć. Był TAK wkurzający. Pit - to zupełnie inna sprawa... Ale oczywiście, wygląd jest najważniejszy ;)

ocenił(a) film na 5
syl_kon

Sorry ale Pit znał ją od dawna, od dziecka chyba, bo nie pamiętam dokładnie, więc wiadomo że dobrze ją znał i inaczej się wobec niej zachowywał niż Ted. I ten Pit tak mnie wkurzał jak nie wiem co, taki był strasznie wredny. Poza tym kochał ja od dawna, ale dopiero to sobie uświadomił gdy miał konkurencję? Taki pies ogrodnika. A ona też nagle sobie uświadomiła że kocha Pita? Co za beznadzieja. Ok Teda też nie kochała, bo to zauroczenie na podstawie jego filmów, a tak to on był inny, ale Pita raczej też nie kochała, był tylko kumplem. Poza tym wg mnie Ted znacznie przystojniejszy. Ale nie to jest najważniejsze. Mogła nie wybierać żadnego, ale oczywiście dziewczyny z prowincji zawsze muszą być z kimś, z kimkolwiek i nastukać dzieciaków, więc wybrała Pita.

ocenił(a) film na 7
smerfetka

Też tak myślę, po prostu zakończyli to "poprawnie politycznie" - wygrała "miłość do zwykłego chłopaka", gdzie w rzeczywistości byłoby na 99% zupełnie odwrotnie

ocenił(a) film na 7
Miss_kiss

Najprawdopodobniej:)

ocenił(a) film na 7
Miss_kiss

na 100%!

ocenił(a) film na 7
Williamson

Pewnie i na 100:)

ocenił(a) film na 7
Miss_kiss

Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5
Williamson

oczywiście, która normalna dziewczyna wybrałaby brzydszego, wredniejszego, głupszego i z gorszą robotą i w dodatku ona wróciła znów na kasę w supermarkecie, zamiast latać helikopterem, chodzić na romantyczne kolacje, pływać w morzu, podróżować. Sorry :).

ocenił(a) film na 5
maria_88_3

Chyba że bała się iż ten gwiazdor ją w końcu zdradzi i zostawi, no cóż nie była wielką pięknością, co gorsze była bardzo nudna więc w sumie pasowała bardziej do Pita :P. Ale mogła chociaż jakiś czas się pobawić z Tedem, podróżować, romansować, a Pit jak naprawdę kochał, to i tak by wybaczył :P.

ocenił(a) film na 7
maria_88_3

Dokładnie!:)

ocenił(a) film na 5
Williamson

Nawet nie o to chodzi że Ted był przystojniejszy, fajniejszy czy bogatszy. Ale ta blondyna po prostu cały film śliniła się na jego widok, wzdychała gdy oglądała z nim filmy, patrzyła się na niego maślanymi oczami gdy poszli na kolację. Na Pita nie zwracała większej uwagi albo patrzyła jak na kolegę. I nagle trach ! okazuje się że blondyna kocha Pita, nie tamtego, tak po prostu nagle, bo powiedział ckliwy tekst o jej uśmiechach ( a raczej Ted powiedział że to był Pita tekst) i już blondyna ucieka z samolotu i już biegnie na spotkanie z Pitem, by wyznać mu miłość. A Pit nie lepszy, tyle lat ukrywał tę miłość, a przypomniało mu się żeby wreszcie jej to powiedzieć, gdy wymykała mu się z rąk :). Typowe działanie psa ogrodnika.

ocenił(a) film na 6
smerfetka

Ale to tylko film, a tu wszystko możliwe

smerfetka

Każda amerykańska komedia romantyczna się tak kończy. Nic nowego.

smerfetka

wiesz co to jest spojler? powinni ci zabrac punkty

ocenił(a) film na 7
smerfetka

Ona była zakochana w filmowych rolach tego faceta, gdy już go lepiej poznała zobaczyła, że jedynie potrafi wypowiadać cudze kwestie(6 uśmiechów, prawdziwymi romantykami są scenarzyści, a nie aktorzy). Dotarło też do niej, że od zawsze była zakochana w swoim najlepszym przyjacielu. Co nie zmienia faktu, że prawdziwe kobiety jednak są płytsze nawet jeśli zachowują się jakby nie były. Kontynuując sprawę 6 uśmiechów przypomina to zjawisko "opowiadania żartu głośniej", ludzie nie śmieją się dlatego, że usłyszeli tylko drugą osobę, usłyszeli pierwszą, ale nie była wystarczająco popularna/atrakcyjna by wywołać uśmiech na ich twarzach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones