PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11856}
7,3 5 276
ocen
7,3 10 1 5276
6,8 4
oceny krytyków
Yesterday
powrót do forum filmu Yesterday

O co chodziło z tym dzieckiem z sądu, które patrzyło się na Ringa?
Rozumiem ze to zapewne byla ich corka, ale dlaczego tak na niego
spoglądała????

ocenił(a) film na 7
moonwalker1311

Córka to jedyna i ostatnia "rzecz" jaka łączyła Ringo z Anką. Poza tym zwróć uwagę na wygląd tej dziewczyny - wrotki, kolorowe rajtuzy, radyjko na uchu... ona pochodziła już z innego pokolenia. I Ringo zapewne tak samo nie rozumiał jej jak i jego kiedyś ciotka, czy dyrektor.

ocenił(a) film na 8
moonwalker1311

Jak to o co? Spoglądała z byka.Jak Majchrzak.Przeczytaj na Filmwebie moją opinie,to się dowiesz.

ocenił(a) film na 7
moonwalker1311

w końcowych napisach jest "córka Ani", całkowicie to wyklucza Ringo z ojcostwa

ocenił(a) film na 10
moonwalker1311

[lelum spojlerum]

Myslę, że postać córki ma dwojakie znaczenie.

Primo. Córka jest symbolem tego, że oni obydwoje przeszli tak trudną drogę, aby być razem, a po latach się rozwodzą. Dziewczyna odjeżdża na wrotkach i słychać pierwsze dźwięki piosenki "Yesterday" a Anna i Ringo wchodzą na salę sądową, wziąć rozwód. Czyli ich miłość, o którą tak walczyli, jest już "Yesterday", wczorajsza. Już nieaktualna. Ale gdyby chodziło tylko o to, kamera w ostatnim ujęciu zatrzymałaby się raczej na zamkniętych drzwiach sali sądowej i w tym momencie weszłyby napisy. A jednak kamera śledzi odjeżdżająca dziewczynkę, niczym zanikające echo uczuć Anny i Ringo. Po co? Zastanówmy się.

Secundo. W pierwszej chwili nie załapałem, po co to zbliżenie kamery na twarz dziewczynki. Aż dopiero po przeczytaniu niniejszego wątku... Anna okłamała RIngo w liście... Aby mu pomóc, lub go odzyskać. Jednak gdy już uświadamiamy sobie, kim tak naprawdę jest dziewczynka, zrozumiała staje się tez scena, w której nauczyciel-palant siada za perkusją. na miejscu, gdzie powinien być Ringo.

Film mocny jak ruski bimber.

ocenił(a) film na 6
Sony_West

Woah, nie wychwyciłem na ekranie tego, o czym piszesz w drugim akapicie. Well done!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones