PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11856}
7,4 5 288
ocen
7,4 10 1 5288
6,8 4
oceny krytyków
Yesterday
powrót do forum filmu Yesterday

na festynie Ringo tańcząc z Anią pyta się czy lubi Ringo Starra a gdy ta odpowiada, iż woli Johna Lennona ten podchodzi do kolegi - Johna (który wydaje się średnio nią zainteresowany) mówiąc, że ona woli jego...czyli tylko dlatego zgodził się na ich związek ??

ocenił(a) film na 10
W_B_B__Beaver

Ja myślę, że oni w tamtym momencie byli tak związani mitem Beatlesów, tak mocno utożsamiali się z Fab Four, iż dla Ringo było wtedy oczywiste, że jeśli Ania woli Johna to odpowiednim kandydatem na jej chłopaka będzie ten, kto w ich paczce i zespole 'gra rolę' Lennona. No, ale jak się potem okazało, rosnące uczucie Ringo do Ani było silniejsze niż ten solidarny podział na Beatlesowskie role.

ocenił(a) film na 10
madcaplaughs

'Ringo' chyba zapytał ją kogo z Beatlesów bardziej lubi, ale skonkretyzował: Miala wybrać czy Johna czy Paula. Tak mi się wydaje. I ona powiedziała, że Johna

ocenił(a) film na 10
W_B_B__Beaver

A ja z innej beczki, choć może tematycznie. Wyjaśnijcie, proszę, bo nie ma takiej info w opisach, czy dorosłego, rozwodzącego się Pawła zagrał pan Faron? Bo takie odniosłem wrażenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones